Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızlar illa ibne mi olalım

benjani

Öne çıkan mesajlar

elemanın tipi tamam ofsayt.. adam belki cahil okuduğu şiir (ya da herneyse) eğlenceli olsa da saçma... ama yine de tipiyle alakalı bu kadar ağır sözler sarf etmenizi kınıyorum. madem o insanı küçük görüyorsunuz, onun tipine okadar laf ederek bilmiyorum siz ne kadar büyüyorsunuz..
üstteki bi mesajda bi ikiye ayırma olmuş ya, ben ona katılmıyorum.
5 e ayrılıyor bence.
1-hakkatten parası olup da lüks yaşayanlar, bi gömleğe 500 TL sayıp içi acımayanlar =)
2-1. gruptakilere özenip onlar gibi giyinmeye çalışıp çakma fason giyinenler, konuşmalarını da deişme sokanlar.
3-2. gruba kendilerini dahil etmek istemedikleri için ankaragüçlü,delikanlı geçinip, asarım keserim lafları edip fıss olanlar.
4-aynı bu videodaki çocuğun anlattığı gibi olan insanlar.
5-bu 4 gruba da dahil olmadan normal yaşamaya çalışanlar =)

benim de böyle gardaşş diye gezen, adam kesmiş doğramış içeriye girmiş çıkmış arkadaşlarım war. yaptıkları bazı şeyleri kesinlikle desteklemiyorum. ama ne yalan söyleyim, şu an bulunduğumuz şu sosyal ortamda, en güvenebilcek insanlar olarak onları görüyorum. alem g*t olmuş afedersiniz, 10 senelik arkadaşım kardeşim dostum dediğin adam karı kız yüzünden, para yüzünden seni anında satabiliyorsa, 2 kere canını kurtardığın insan ufak bi hata yaptın diye seni silebiliyorsa, kardeşim dostum diyen insan paran bittiği zaman seni unutuyorsa.. ÇOK KOLPA Bİ ORTAM BU OKUL ORTAMI !!!!!!11111111111111111

off kustum resmen.
mucx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...