Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızlar illa ibne mi olalım

benjani

Öne çıkan mesajlar

Böjeek said:

ıy igrenç. tipe bak o tiple ipne olsan bile bakmaz kimse sana.
hem nedir bu ya her küpe takan öylemi?

iğrenç bi video ne çok var böyle tipler
(td)

ahaahha "bile" işin rengini değiştirmiş, yani i..e olmak milleti çekerde bu tiple o bile kurtarmaz seni gibi anlaşılıyo :D

edit: konuşmama da dikkat ettim bakın sansür.
Sosyal ağlarda paylaş

harbi garip bi olay ama.. onlara göre herşeyin en delikanlısı, en iyisi, harbici olanı sadece onlarda.. diğer erkekler mal, gey vs.. onlar kızılaydan çıkma gibi saçlarını piramit/mohikan yaparlar.. jöleyi basıp, pazardan çakma D&G giyerler.. kocaman tokalı kemer takıp, sivri burunlu kösele ayakkabı giyerler.. ve budur aslında olay.. lol.. işin garibi parası olan ve kaliteli giyinen, hatta tiki takılanlar artık bu tür şeyler giymiyo bile. hoş ben de tikileris evmem bir çoğumuz gibi..
zaten olayı direk 2 ye ayırıyorum ben.
1- tiki adı altında amrkalı pahalı kro giysiler giyip, naber şeker diye dolanan tipler
2- çakma tiki olup da aslında delikanlılığın kitabını yazdık be güzelim diye çakma tiki elbiseleri giyip dolaşan, kavgaya karışıp bıçakla gezip, gece şahinle kızın evinin önünde son ses müzik açıp gezen tipler..

ve bu iki tip de sürekli birbirlerine laf atıp laf sokarlar.. biri ötekine i*ne der. öteki diğerine ayy iranç kırolar der..

bunların dışında biz kalıoruz, asıl olay bizde de çok şükür onlar bunun farkında diil :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...