Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ensidia ve Method, Ulduar Time Run'da Karşılaşacak!

tinu

Öne çıkan mesajlar

Evet bu doğru. İnsanların ilgisini çekiyor olabilir, zaten ilgisini çeken insanları aşağılamadım ben. Bu kadar büyüten blizzardı ve bahsi geçen kendilerini celebrity yerine koyan 2 guild oyuncuları (şu iki guilddeki adamları yani, buradakileri değil) eleştirdim, olayın komple gereksiz ve abartı olduğuna dair fikrimi de belirttim. Beğenen varsa "bizce güzel bir aktivite, ilgiyle bekliyoruz" der geçer, beğenmeyen varsa da "bence gereksiz abartı" der geçer. İnsanların canı sıkılmış laf dalaşına giresi gelmiş.

İlgilenen varsa (ki var gibi gözüküyor) iyi seyirler, izleyeceklerse. Yani biri tutup formula 1'e, dünya kupasına ya da olimpiyatlara da saçma diyebilir, ya da herhangi sevilen başka bir şeye, bundan alınıp buluttan nem kapmaya gerek yok. Hele Dwogian'ın yaptığı gibi laf dalaşına girme amaçlı yazılanları yarım yamalak anlayarak ona göre kişisel saldırıyla agresifleşmeye hiç gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Herkese selam,

Bence konuyu gereksiz yere büyütüyorsunuz. Spidee'nin mesajı gerçekten beğendim bence hoş ve güzel bir espri ve tadı da orada.

Ben sizlerin yorumları okumadam spidee'nin şunu dediğini düşündüm, "sadece burada değil yeri geliyor futbol bölümünde de gereksiz şeyleri uzatıyor ve yazıyoruz. e bu biraz olsun bu forumun kültürüyken neden böyle bir cevap geldi senden" anlamı çıkardım.

Bir konuya yazdığımız düşünceleri kişiselleştirmemiz malesef bu forumun kurulduğu günden beri devam etmekte.

Kişisel görüşüm, iki ayrı guild birbirleri ile Blizzard bu işin reklamını daha çok yapsın, aynı zamanda bu "show" un böyle ayrı bir tadı olsun diye Blizzard tarafından istenen bir organizasyon. Bu amaçla yapılan organizasyonların ne ilk'i ne de sonuncusu olacak hemde.

Şimdi böylesine eğlence ve gösteri amaçlı yapılmış bir konuyu çok ciddiye almamak lazım diye düşünüyorum. Kim kazanır sorusunun burada tek cevabı var oda ;

"Blizzard"

Değmez, cımbızla söylediklerimiz arasında kelimeleri kovalamaya;

Herkese iyi oyunlar

Kumadam
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım asıl konu hakkında artık konuşulmayacak.

Bu noktaya gelmesi üzücü, kimsenin birbirine hakaret etmek istediğini düşünmüyorum ancak olayı daha fazla uzatmanın anlamı, mantığı yok.

Ensidia vs Method konusunu tekrardan açacağım, 6 sayfayı tek tek düzenleme fikrini sevmedim :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...