Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl yani Oo (Ban, Hack, Help plx)

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Ya benim tek anlamadığım şey password reset maili neden gelir eğer YF'yse

Böyle farklı ip'lerden giriş olunca kısa sürede Blizzard anlıyor da mevcut passwordu blokluyor yenisini alamadan giremezsin diye mail mi atıyor ?

Account management'dan başkası girmeye çalışsa giremez, authenticator var, oyundan girmeye çalışsa yine giremez. YF gibi geliyor sorunun nedeni bana da

Çok karıştırdım ortalığı sanırım da benim de kafam karıştı sorri : (
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Böyle farklı ip'lerden giriş olunca kısa sürede Blizzard anlıyor da mevcut passwordu blokluyor yenisini alamadan giremezsin diye mail mi atıyor ?

Aynen böyle yapıyor. Daha öncede oldu bana direk şifre reset ve 24 saat ban. Tabi nerdeyse 4 ay oldu. Ama bu tarz birşeydir, hack ile alakası nasıl olabilir ki anahtarlık varken.
Sosyal ağlarda paylaş

Yine 24saat banlandım aynı şekilde.

Hemen YF'nin logunu kontrol ettim, bilgisayarı açtığımdan beri disconnect reconnect bile olmamış aynı bağlantı devam ediyordu.

Bu sefer deneme amaçlı battlenet'ten account resetlemeyi deneyeyim dedim. Resetlemek için secret question istiyor. Secret questinun cevabını 2 ay önce battlenet hesabı oluştururken girdim sadece. Yani keyloggerla birinin yapmış olması mümkün değil gibi geliyor.

Ayrıca password recovery yapınca account password recovery başlıklı mail geliyor, bana gelen ilk mailler account password reset başlıklı. Anlamıyorum ya neden oluyor böyle...

Yarın arıycam sanırım account departmanını, ne gibi sorular soruyorlar bilen var mı ? İsim Soyisim, acc ismi, secret question mu sadece ?
Sosyal ağlarda paylaş

Battlenet accountu adıma, wow accountu başkasının adına (bütün bilgileri biliyorum ama ). Hikayem de hazır eğer WTF derlerse.

Yalnız evde 3-4 tane wow boxu var. Hayal meyal hatırlıyorum hangisi olduğunu cdkeyin ama emin de değilim.

Cdkeyi yanlış verirsem patlamayalım.

Bu arada bir daha tarattım bilgisayarı temizlikten sonra , malwarebytes'la 4-5 tane trojan falan çıktı yin, trojan32 blabla, spywareonline gaming blabla diye.

Sanırım Blizzard launcher bilgisayarda bir şekilde tarayıp bulduğu zaman bişiler oluyor bu. Şöyle trial versionla tarayıp 100% sonuç alabileceğim bir antivirus programı önerebilir misiniz ?? Bir de mutlaka güvenli modda mı tarama yapmam lazım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Battlenet accountu adıma, wow accountu başkasının adına (bütün bilgileri biliyorum ama ). Hikayem de hazır eğer WTF derlerse.

Yalnız evde 3-4 tane wow boxu var. Hayal meyal hatırlıyorum hangisi olduğunu cdkeyin ama emin de değilim.

Bu arada bir daha tarattım bilgisayarı temizlikten sonra , malwarebytes'la 4-5 tane trojan falan çıktı yin, trojan32 blabla, spywareonline gaming blabla diye.

Sanırım Blizzard launcher bilgisayarda bir şekilde tarayıp bulduğu zaman bişiler oluyor bu. Şöyle trial versionla tarayıp 100% sonuç alabileceğim bir antivirus programı önerebilir misiniz ?? Bir de mutlaka güvenli modda mı tarama yapmam lazım ?

senin sorunun yf ile alakalı onla girme oyuna bak bakalım ban yiyomusun :) kullandığın yf serverı genel ban yemiş muhtemelen ordan her bağlandığında banlanacaksın, bence yf yerine su register ayarlarını yapsan yf yede para ödemeden hemde banlamadan 90ms le paşa paşa oyun oynasan en sağlıklısı.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Bu oldugu zaman account sahibi ve senin idlerini istiyorlar. Aramadan önce hazırlıklı ol :)
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

wow accountu başkasının adına

Account'un sahibi webform/skype aracılığı ile, "Ben hacklendim, aha da kimlik, key, ad soyad, secret q&a vs. Hackleyen de accountu Battle.Net'e taşımış, Geri verin pls Q_Q" diyorsa Blizzard da araştırma için accountu sürekli kilitliyordur ve elinde account sahibine ait id scan falan yoksa geri de alabilir. :S
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Abi oynayamıyorum arenada 100ms üzerinde.

Registry ayarlarını yaptım yine de olmuyor.

Keyfimden ödemiyorum ayda ekstrada 5-10 euro :(

vista kullanıyorsan once updatelerını yap sonra google dan fasterping beta dıye bı sey var onu indir setup ı calıstır hıc bı seye dokunmadan apply change de reboot ısteyecek , restart at makınaya bı dene bakalım kac ms le oynuyorsun. xp kullanıyorsan guncellemeye felanda gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

O program o 2 tane registry ayarını otomatik yapmaya yaramıyor mu?

TCPaskfrequency'le Nagle Algorithm için ??

evet ama kesın sonuc veriyor dene mutlaka kendın kurcaladıysan regıstery belkı yanlıs yapmıssındır. bence mutlaka dene. ben çok arkadasıma yukleettım hepsi 100ms civarında oynuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...