Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

benim topicim

sys64738

Öne çıkan mesajlar

lan sabah oldu yine uyumaya gidiyom :S hep diyorum bilim adamları boş işlerle uğraşacaklarına (ne bileyim diş macunudur cart curt), uykuya çare bulsunlar zaten ortalama 60-70 yıl ömrümüz var insanoğlu olarak 20-30 yılını uyuyoruz, uykuya çare bulsalar, mesela adam uyuması gereken sürede uykuya çare bulunmuş olsa o yüzden uyanık olsa, belki oda bişiler icat edecek, o zaman bilim adamları sürümden kazanmış olur. hatta düşündümde sırf boş işlerler uğraşanlar yerine alayı bu işe yoğunlaşsın bunu bitirsinler hep birlikte, sonra negzel kendilerine de cok zaman kalır insanlığada faydaları olur yukarıda dediğim sebepten ötürü

varsa çevrenizde bilim adamı iletiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

lan evde hazır inegöl köfte vardı, tavayı koydum ocağa geldim pc başına ısınsın diye, bi dalmışım bi koku flm geldi gittim tava tütüyo, bide düşündümki "soğursa düzelir" diye bide buz gibi su attım üzerine iyice beter oldu heryer koktu duman oldu, beni kimya mühendisi yapacak zihniyeti kınıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

2. tavayıda ısıttım az bişi attım köfteleri, yapışmaya başladı dibine baktım çevirdikçe o yüzeyi yapışık kalıyo kalan kısmı kopuyo, neyse hepsini 1-2 kere çevirdim belki çiğlikten dolayı böyledir pişince düzelir diye o tavada mahvoldu dibi hep köfte yapışığı oldu ve ben hala açım :S allahım çay demlemeyi 21 yaşımda öğrendim yemek konusunda ne kadar yeteneksizim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...