Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aklı başında makul telefon

Mr_Hand

Öne çıkan mesajlar

Merabağ.

şuursuz e250'im kafayı yemeye, bana da saç baş yoldurmaya başladı. yeni bişeyler almam lazım, ama telefona gazilyon lira vermek de mantıklı gelmiyo bana.

şimdi, ihtiyacım 250 tlyi fazla geçmeyen, mp3 çalan (aac vs. çalıyosa güzel tabii ama illa gerek yok) microsd desteği olan, samsung olmayan, radyosu olan ve bar tipi bi telefon. janjan kapaklı cihazlar nanay oluyo bi süre kullanılınca.

böle bi cihaz var mıdır? :)
Sosyal ağlarda paylaş

Nokia 5130

Babam geçen almış kendisine, oda senin gibi e250'den transfer oldu. Cihazı kurcaladım epey, acayip memnun kaldım. Fiyatını duyuncada epey şaşırdım. Mükemmel alet testlerime göre :)

Ayrıca babam da acayip memnun kalmış :)

edit: 210 liraya pazarlıkla bir cep telefon dükkanından almış.

Sosyal ağlarda paylaş

Kendi telefonumu önerebilirim,

Nokia 5610

3.2 mp kamerası var, müzik özellikleri fazlasıyla yeterli, şarjı da fazlasıyla süpersonik, en son gittiğim Dream Theater konserinde 3/4 şarj ile 1 saat 45 dakika video ve resim çektim, sonunda hala şarjı vardı. Fiyatı ben aldığımda ( 1 - 1.5 sene önce ) 500 küsürdü, şimdi 480 - 490 milyon falandır tahminim. Belki de daha ucuz.

edit : ben mavisini kullanıyorum. kırmızı ve mavi seçenekleri var, kapak değişmiyor yalnız.

Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

Kendi telefonumu önerebilirim,

Nokia 5610

3.2 mp kamerası var, müzik özellikleri fazlasıyla yeterli, şarjı da fazlasıyla süpersonik, en son gittiğim Dream Theater konserinde 3/4 şarj ile 1 saat 45 dakika video ve resim çektim, sonunda hala şarjı vardı. Fiyatı ben aldığımda ( 1 - 1.5 sene önce ) 500 küsürdü, şimdi 480 - 490 milyon falandır tahminim. Belki de daha ucuz.

edit : ben mavisini kullanıyorum. kırmızı ve mavi seçenekleri var, kapak değişmiyor yalnız.

550 liradan başlıyor yalnız o telefon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...