Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

R8 Reklamı

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

r8 bence tip olarak bayag guzel bir alet, ama 430 gallardo ile falan ayni sinifta degil

daha cok 911 rakibi olarak piyasaya suruldu, zaten audi ozellikle cok ugrasti bunun icin gallardoya rakip olmasin diye.

neyse piyasaya cikinca bende cok begendim ama gaza basinca gitmedigini hissediyorsunuz yani hayalinizdeki super spor araba degil.

neyse audi bunun uzerine bayag tepki cekti, gitti daha guclu motorlusunu cikardi, zaten reklaminida gormussunuzdur iste ferrari nin kasabasi maranelloya gidiyor o arabayla bende rakip oldum diye.

ama iste mali bir kere nasil sattiysan hala insanlar oyle goruyor duzelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

valla sesi gayet güzel 4.2 fsi r8'in 5.2'yi görmedim daha tr'de.

Gitmediğini hissetmek için 911 ile mi karşılaştırıyorsun yoksa aynı segmentte olmayan ferrari ile falan mı?. 911 ile bile karşılaştırıldığında gitmiyorsa çok garip.

Bu arada üst motoru çıktı diye kendi illa yavaş olacak diye bir konu yokki. Mercedes Amg 55/63/65 var yani sonuçta. Bmw 6.45 var 6.50 var. Bunlar sadece öteki model yavaş diye mi çıkartıldı, bence hayır. Hatta mercedesteki amg 65 serisi tamamen overkill.
Sosyal ağlarda paylaş

@MATHIAS

ben karsilastirmayi ayni segmentte olmayan gallardo 430 a gore yapiyorum, ama 911 le gayet kapisabilir halde, zaten bunu dememinde sebebi yukarda arkadaslar segmenleri karistirmislar

bunun disinda 180 bin euro r8 250 bin euro degil, 250 euro tekrar farkli bir sinif cunku o sinifta 911 turbo var mesela oda r8 den cok daha hizli bir arac.

amglere gelince benim gozumde acikcasi bende hala sl 65 blackle sl350 arasinda fark yok hatta ben 350 yi alirim ustu aciliyor cunku :) kisacasi bu bakis acisi
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Araçların yol dinamiklerine, bulundukları segmentlere ve fiyat aralıklarına bakmak gerekli.

Audi kolay kolay Porsche ile karşılaşmak istemez. Ne bileyim performansına azıcık kırpıp, konfora abanmak isteyebilir.

Ben tipini seviyorum ve 911 ile karşılaştıramıyorum çünkü ikisi de ayrı sempati noktalarındalar :)

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

yenisini bilmiyorum da, eskisini gördüm 2-3 sefer plastikten yapılma gibiydi araba sanki. hiç hoşuma gitmedi kalitesi. gerçi sanayide falan yaptırma bi arabaydıysa bilemem ama daha sonra antalya'da kallavi bir galerinin önünde gördüm aynı arabayı.

para verilecek gibi değildi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

matama said:

amglere gelince benim gozumde acikcasi bende hala sl 65 blackle sl350 arasinda fark yok hatta ben 350 yi alirim ustu aciliyor cunku :) kisacasi bu bakis acisi

Diyorsun top gear 13x3'ü de izledim, iyice kararımı verdim :). Zaten amg 65 serisi sadece arka lastikleri kötü kullanımda 750-1000nm tork sayesinde 30dk'da falan patlatmakla ünlü değil mi?

1000nm nedir ya hangi iş makinası gibi alet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...