Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En başarılı bulduğunuz instance?

Or1on

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar "Eski =/= iyi oyuncu" bunu unutmayın şu şöyle bunu böyle bunu bu zaman şunu şu zaman kestim diye yazarken.

Bu nasıl iştir yahu AQ/NAxx farmlayan amma çok Türk oyuncu varmış resmen şaşkınlık içerisinde bakıyoruz burada sayıları hergeçengün artıyor zaman makinesi icad edilmiş sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Arkadaşlar "Eski =/= iyi oyuncu" bunu unutmayın şu şöyle bunu böyle bunu bu zaman şunu şu zaman kestim diye yazarken.

Bu nasıl iştir yahu AQ/NAxx farmlayan amma çok Türk oyuncu varmış resmen şaşkınlık içerisinde bakıyoruz burada sayıları hergeçengün artıyor zaman makinesi icad edilmiş sanırım.

Tbc/wotlk ile farmlamıştırlar işte, o da farm. Detaylara bakmamak lazım önemli olan netice. Neden rencide ediyorsun insanları :(

Black Qiraji Battle Tank türklerin eline geçince yabancılar haykırmıştı hey gidi hey ne günlerdi..

asdasdasdfqwedasd
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

ya yok öyle değil Nessarien isim vermiyeyim ama misal buraya cthun kill resmi koyduğumuzda uuu ben daha MC kapısından girmedim diyen adam nasıl oluysa sihirli bi şekilde kendini aq/naxx farlamış olarak tasvir ediyor.
Garip -.-

He he alay ediyordum zaten o mesajda ^^

Eski realmımda bir guild vardı geçenlerde forumda recruitment yazılarını gördüm. Biz muru v1 yaparken kalec geçememiş guild kendini pre-nerfed contenti temizlemiş ilan ediyor hani yıllar önce olsa insanlar belki yutar hatırlamaz 1 yıl öncesi yahu insaf ^^

Recruitment için hazırlanan, guildi tanıtan ciddi ve nitelikli bilgiler içermesi gereken bir konuda bile böylesine açık şekilde yalan söyleme gereği duyan insanlar varken forum içinde herhangi bir konuda böyle birşey yapanlara pek şaşırmamamız gerek :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...