Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pentagram'ı dinler misiniz?

Belphegor

Öne çıkan mesajlar

bence grup çok güzel muzik yapıyor bende ilk albümleri dışında tüm albümleri var.ama içlerinde en beğendiğim albümleri trailer blazer ve anatolia.beni en eğlendiren ve çoşturan albümü ise popçular dışarı.pentagram'ın en güzel yanı anadolu muziğini rock'a çevirmeleri bu özelliği sayesinde bence tutulan bir grup.bende en güzel şarkıları ise welcome to end:rock:[hline]to be or not to be,that is the only thing that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

ama ben ''bir'' albümlerini pek beğenmedim orada sadece ''bir'' şarkısını beğendim.zaten mezarkabul şarkısı çok eski bir şarkı.iki tane'de her zamanki gibi bir anadolu türküsü koymuşlar hoş olmuş ama bana trailer blazer ve anatolia zevkini vermiyor bu yeni albüm.[hline]to be or not to be,that is the only thing that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Magic, 13 June 2003 11:31 tarihinde demiş ki:
Müzik olarak değişmeselerde, grup olarak bakış açılarını değiştirdiler

Albümlerini almam ama dinlerim

ewet belkide en buyuk hayranlarından biriyim ve bakisacilari gercekten degişti bunu ilk3 albumundeki PENTAGRAM topici ileson 2 albumdeki topiclerde tharfine dikkat ederek coook kolay anlayabilirmetalci arkadaslar....:hrr:[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock::rock::rock::rock::rock:
:tebrikz:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...