Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

I. Paticik Kupasi [Blood Bowl Ligi]

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Abi 1. Paticik diye bulamadım ya search'le . Private ligler bölümüde kapalı nasıl üye olucam.

Bu arada Takımımın Adı FORTCULAR,Irk Human (Takım hakkında daha ayrıntılı bilgi daha sonra vericem)

Stratejimiz : Oyuncuları ön,arka,sag,sol'dan sıkıstıraraktan Göt korkusuna sokmak ve hataya zorlamak. Stres en büyük silahımız

Takımın emektarı Prof. Fort'cu Adem Abi'nin Fortculuk hakkında yazdıklarından kısa bir alıntı.

Click

PROFESYONEL FORTÇULAR

Bu işi sürekli yapanların tercih ettikleri otobüs hatları vardır. En iyi hatlardan biri Karaköy'den Taksim'e gidiştir. Genellikle fortçular otobüsün hareketinden sonra gözlerine kestirdikleri ayaktaki kadın yolcunun arkasına doğru ilerlerler. Sanki bu işi otobüste kapı ağzının rahatlaması için yapıyormuş gibi yaparlar. Uygun bulduğu kadın yolcunun arkasına geçen fortçu Taksim'e gidişte biraz sabreder. Otobüs Dolmabahçe yokuşuna vurduğunda öndeki kadın zaten kendisi dayanır. Fortçunun fazla bir şey yapmasına gerek kalmaz. Sıcak temas sağlanmıştır. Otobüslerin çoğu eski olduğu için zaten sallanmaktadır. Yokuş çıkarken fortçuların başları kolay kolay belaya girmez. Ama heyecana doymayıp penisi sertleşinve kadına doğru fazla hamle yaparsa o zaman durum çakılabilir. Çok az fortçu yokuş çıkarken öndeki kadından başına çanta yemiştir. Ama düz yolda başına çanta yiyen, hakarete uğrayan, fortçular çoktur.

Tamamını okumak için buraya tıklayın: Fortcular

Edıt :(Umarım oyuncuların İsmi takımı kurduktan sonra değiştirilebiliyordur. Şuanda değişmiyor niye bulamadım)
Sosyal ağlarda paylaş

Gimat Esnaflari
2002 yilinda kurulmus, Ankaranin seckin sanayi mahallesinin en guclu takimi olan Gimat Esnaflari I. Bloodbowl Liginin kurulmasinin arindan profesyonel duzeyde Mucadele etmeye karar veren takimin ana sponsorlugunu Gimat Yildiz 95 Pide Sarayi ustlenmistir.

Cok seckin oyunculardan olusan Gimat Esnaflari her ne kadar sakatliga megilli olsa da, fena halde hizli ve acimasizlar. Bol gollu galibiyetlere alisik olan bu takimin faul uzerine kurulu bir cok takimla nasil mucadele edecegi merak konusu.

Iste size takimimiz...

ust sira, soldan saga: Yobaz Hamit, Arkaci Necati, Semih Efendi, Firildak Necmi, Laz Dursun

alt sira, soldan saga: Karamurselli Deli Hamdi, Cakal Husamettin, Ayi Rahim, Arap Kadri, Kabzimal Remzi, Karpuzcu Satilmis Aga

[i]not: Bi Skaven ve Goblin vardi secilmemis, ben de cesit olsun diye skaven aldim (goblinler biraz saka takimi gibi, pek kazanma sanslari yok), hayatimda oynamadigim bir takim olacak bu, heycanla bekliyoruz neler olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Ligimizin ilk sezonu resmen baslamistir arkadaslar. Mac programini yayinliyorum buraya, ilk sayfadaki postu da update edecem sonuclar ve mac programlariyla o yuzden takip edin orayi.

NOT: ARKADASLAR LUTFEN MACLARDAN SONRA SONUCU BURAYA YAZINIZ, ONA GORE SKORLARI UPDATE EDECEGIM, ANLADIGIM KADARIYLA LIGIN YONETICISI SKORLARI MANUAL GIRIYOR AMA TAM EMIN DEGILIM. SIZ YINE DE MACLARINIZIN SKORUNU VE OZET OLARAK NELER OLDUGUNU, LEVEL ATLAYAN OYUNCULARINIZIN ADLARINI VS. YAZIN BURAYA. THX.

Buyrun mac programi:

HADI BASLASIN SENLIKLER.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...