Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

I. Paticik Kupasi [Blood Bowl Ligi]

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

yazıldım.

işte efsane takım:

[img=http://img440.imageshack.us/img440/6615/bloodbowl004.th.jpg]

kroxigor:
1- Osssman: en çok kafasına ve kuyruğuna güvenir. ama kafasının sadece iskelet kısmıyla ilgilenir. beynini çıkarttırıp içine beton döktürdüğü söylenir. traktör gürültüsüyle müzik arasındaki farkı kavrayamadığı için her türlü sürekli sesle ruhunu gıdalandırabilir. konuştuğu zaman kimse ne dediğini anlayamadığı için genelde yalnız takılır.

sauruslar:
2- Yusssuf: kaslı vücuduyla övünmeyi sever. ortalık yerde sık sık pazularını şişirerek seyreden kız var mı diye etrafını keser.

3- Hasssan: aslen biçerdöver operatörü. işler kötü gidip işsiz kalınca spora merak sarmış.

4- Basssri: kasımpaşalı. siyasete atılmak istemiş ancak olmamış. hala günün birinde warchief olmayı umuyor.

5- Hisssmail: gay. özellikle çıtır takım arkadaşlarını ara sıra rahatsız etse de takım içinde herkes tarafından sevilir. yatıya misafirliğe gitmek özel zevleri arasındadır.

skinkler:
6- Nusssret: takımın en sosyal elemanı. bütün boş vakitlerini toplu sinema tiyatro piknik gibi organizasyonlarla geçirir. takımca birşeyler yapılıyorsa mutlaka onun başının altından çıkmıştır.

7-Muhlisss: konuşurken tıslamayan her canlıya karşı alerjisi vardır. ama ısrarlı ırkçı olmadığını söyler. sık sık rakiplerini bloklamaya çalışırken sakatlanır.

8- Tahsssin: kendi halindedir. pek etliye sütlüye karışmaz. ama iş koşmaya gelince herkese nal toplatır.

9-Hisssmet: herkesi anlamaya çalışır. arkadaşlarının liboşşş diye seslenmesine pek aldırış etmez. sık sık muhlisss ile tartışmaya girer. tartışmaları genellikle osssman'ın yükselen tartışma sesiyle dans etmeye başlaması üzerine sona erer.

10- Mussstafa: homofobiktir. arkadaşlarıyla normalde bir sorunu olmasa da arkasında birinin durması durumunda derhal tepki verir. hisssmail'den sürekli kaçar.

11- Vasssfi: sürekli risk almasıyla meşhurdur. çoğu zaman aldığı riskler yüzünden başı derde girse de çok kere takımını kurtardığı olmuştur.

takım elemanlarım şimdilik bunlar. umarım uzun yaşarlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

evet key yok deli gibi bakıyorum 30-35 dolara satan varmı diye oda yok. Şimdi 50 dolar'da vermek istemiyorum :/ .

Nintendo Ds'te oynuyorumda Bu goblinler niye bu kadar güçsüz ya. Dwarf'a karşı oynadım darmadağan ettiler. O trollerin stupid liği tutmuyormu insanı çıldırtıyor. Çok eğlenceli bir kadrosu var goblinlerin ama cok güçsüz. Trollerle goblini fırlatmak süper bişey ama :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...