Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sahneye çıkıom...

Misafir Guest

Öne çıkan mesajlar

haftaya ankara biziz'de sahne alacaz gençler, alternative ve rock severlere duyurulur. gelir ablanızı dinlersiniz artık yaşınız tutuosa :)[signature][hline]Manda yuva yapmış söğüt dalına
Yavrusunu sinek kapmış gördün mü?

Sosyal ağlarda paylaş

walla her 4-5 biradan soora bi turne yapıos biz kendi çapımızda zaten, aya bile gidios bazen kesin gurbetçiler orda da vardır diyerekten :)[signature][hline]Manda yuva yapmış söğüt dalına

Sosyal ağlarda paylaş

efem, biziz tunalı'da, mc donald's ın çaprazında, ışıklar var ya, akünden tunalıya çıkarken, o köşede asrın kürk'ün olduu bina[signature][hline]Manda yuva yapmış söğüt dalına

Sosyal ağlarda paylaş

boşver abi sen alınma biz alıştık :)
mesela bana o kadar yapmıyo bende onun için onu bacım gibi sevip sayıyom :P[signature][hline]C'mon baby light my fire
Try to set the night on fire
the doors
EomerMcEwan, 09 Mayıs 2004 16:56 tarihinde demiş ki:
Biraz tuhaf bişi hissediyorum böle tam arkamda kuyruk sokumumdan biraz aşşada bişi hissediyorum ama tam çıkaramadım...
Sosyal ağlarda paylaş

ben onu ukalalık osuun die söölemiom gençler, biyolojik açıdan ööle olduu için söölüom, yaş 30 olunca, ne diim aslında teyzeniz sayılırım ama işte çaktırmayın, abla dedik gidios. ayrıca siz yine de bana güvenmeyin fazla, malum abla ayaa göt ayaa ;)[signature][hline]Manda yuva yapmış söğüt dalına

Sosyal ağlarda paylaş

gün olarak tam belli diil, ama önce hafta içi bigünm olacak bi iki hafta, salı ya da çarşamba olabilir. soora inşallah cumartesine zıpliciiz...[signature][hline]Manda yuva yapmış söğüt dalına

Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 27 Mayıs 2004 20:05 tarihinde demiş ki:
aloo
kahtalımıçı varmı diyom
yada mahmut tuncermiydi lan o :P

sen önce bi kendi içinde ne istediine karar ver de ona göre şeedelim, hiç biri olmazsa sana kendi ellerimle azer bülbül yaparım kıpraşımlı :)[signature][hline]Manda yuva yapmış söğüt dalına

Sosyal ağlarda paylaş

azer bülbül bize ters :P
şakasına takıldım zaten
ankaraya sadece yazın gelebiliyom oda eski mahalle arkadaşlarımı görmeye felan
ne çalcaksınız cidden bellimi yoksa kafanıza göremi takılıyosun :P[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

walla repertuarda no doubt, skunk anansie, anouk,şebnem ferah, offspring, evanescence,pearl jam,linkin park,özlem tekin ve daha bi sürüsü var ama hepsini yazmiim şimdi, gelirseniz sürpris olsun :)[signature][hline]Manda yuva yapmış söğüt dalına

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...