Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nokia 6210 Navigator vs 6220 Classic (?)

xaty

Öne çıkan mesajlar

Uzun bir arayış sonucunda kendimi bu iki model arasında buldum. Birbirlerine özellik olarak oldukça yakın modeller olmalarına rağmen bazı farklılıkları var.

6210'un avantajlarını sıralayacak olursam; Accelerometer ve Magnetometer gibi sensörleri var. Ses kalitesinin (konuşurken, dışarıya verdiği ses ve kulaklık sesi) daha iyi olduğu söyleniyor. Ekranı diğerine göre .2" daha büyük. Görünüşünü daha estetik buluyorum.

6220'nin avantajlarına gelince; 5MP kamerası ve lens kapağı var. TV-Out'u var. RAM'i diğerinin 2 katı. Fiyatı yaklaşık 90 TL daha düşük.

Bunların dışında da ufak farklılıklar var ama benim kararsızlığımın asıl nedeni bu özellikler. Sizce hangisi, ne sebepten tercih edilmeli?
(Benim saydıklarım dışında da bu modeller hakkında bilgiye ve düşünceye sahipseniz onları da duymak isterim.)
Sosyal ağlarda paylaş

6210N'in pil ömründe de aynı durumun olup olmadığını biliyor musun?
Ayrıca 6220C'nin pil ömrünün yaklaşık ne kadar olduğu hakkında bir fikrin var mı? (Bu arada bir kaç yerde bu durumun GPS ve 3G kaynaklı olduğunu ve bunlar kapatıldığında gözle görülür fark olduğunu okudum)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...