Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Birinci ligdeki en iyi taraftar..

DesPerado_4

Öne çıkan mesajlar

Gecekondu ahahahha şu adamları lütfen yazmayın ya gülmekten kırılıyorum.
Çok iyi destekliyorlar ama iş kavgaya binince çok komediler.
Taksimde Çarşı dan 4 kişinin 7 kişiye attığı dayağı hayatım boyunca unutmuyorum Unutmam da.
Bjk-Ankara maçıydı maç sonrasında saatler geçmişti. Biz ark. İstiklalde bardaydık. Çıktık aynı mekanda Çarşı dan bi kaç eleman vardı birisini tanıyordum. 4 kişi ama inanılmaz uçmuşlar.
O sırada atkılar flm kapalıydı tabi. Biz çıktık arkamızdan o grup çıktı.
Bi baktık ankara taraftarı istiklalde birisi atkı takmış. Ulan nasıl yenemedik şu p... diyordu. Biz tırstık tabi :)
bi baktım arkamızdan birileri bağıra bağıra gidyor.
Küfürü basarak bir atladılar üstlerine 7 kişide kaçtı. Çarşıdan bir elemanın kafa patlamıştı. Çok komiktiler ya.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Denizli taraftarı gerçekten çok centilmen Şans eseri bir maçlarına gittim. Denizli de hakkaten İngiltere de zannetim kendimi. Ne küfür var. Ayaktada durmuyorsun. Futbolcu önünde taç kullanıyor kimse laf etmiyor :)
Futbolcular geliyor el sıkışıyorlar flm.

Göztepe taraftarı tek lafım HELAL OLSUN.
Bide tabiki Çarşı.

fazla söze gerek yok zaten.
Ultraslan lar daha çok yönetim kısmının oluşturduğu grup olduğu için nezih insanlar topluluğu. Ama bazen güzel bayraklar yapıyorlar.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

kapalının altında numaralı war diye sallayan arkadaşa inönüye yada inönüyü salla herhangi bi stada gitmesini önemle tavsiye ediyorum..

canım arkadaşım kapalı tribün ayrıdır numaralı ayrıdır nerden sallıyosun ?

ha bide kapalı 2.katta fln deil kapalı 2 katlı inönüde ve silme çarşı grubunun adamlarıyla dolu.. çarşı 100 kişi fln değil ayrıca şu anda 300 küsur kişilik bi grup ve eskiden bundan çok daha fazlaydı.. ama alen'in dediği gibi
"eski çarşı'yı çok ararız.."

çarşı yaratıcı değilmi?
fenerbahçe'nin bestelediği bir iki tezahürat söyleyin bana ya.. gs ultraslan'a kadar hiçbişeydi şimdi biraz organize oldular ..

ama bjk taraftarı bakın çarşı demiyorum bambaşka..
çarşı besteleriyle zaten ayrı bi olay..

tek bir örnek;
Avrupa Fatihi Efsane Yalan
Siz Yokken O Vardı Göklerde Uçan
Bir Asır Devirdik Senin Sevginle
Ne Mutlu Beşiktaş'a Gönül verene

Benzemez Aşkımız Başka Sevgiye
Eksilmez Sevdamız Geçse Bin Sene
Ölümün Bizlere Geldiği Zaman
Sevgin Olur Beşiktaş'ım Geride Kalan..[hline]Avrupa fatihi efsane yalan
Siz yokken o vardı göklerde uçan
Bir asır devirdik senin sevginle
Ne mutlu Be$ikta$'a gönül verene..

Sosyal ağlarda paylaş

anadolu taraftarlarına sorulmustu tribundergi forumunda.

en iyi bagıran besiktas
en iyi organize galatasaray
fener de sürümden kazanıyordu demislerdi :)

simdi taraftar ne demek arkadaslar? ne adam dövmektir ne de cekirdek cıtlatmaktır. bana göre takımını destekleyendir ki bu da organizasyon ve bagırmaktır bence.

denizlinin taraftarı yoktur seyircisi vardır (bence)

gecekonduya gelince bence coooook abartılıyor. genelde gecekondu süper diyenler hep ankara dısında yasayanlardır. ne biliyim bana öyle pek bir havası gelmiyor. tek dolasan birini bulduklarında 10 kisi üstüne atlamak dısında.[hline]Nice 100 yıllara Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 26 Mart 2003 23:28 tarihinde demiş ki:
"deli dolu günler hayat geçerdi / gece yarısında taksimde barda / yanımda bir de sarışın manita / ne olurdu bir de elimi tutsa" gibi son derece boş tezahüratlarıyla hakikaten çarşı iyidir.[hline]fighting for peace is like screwing for virginity

ehe fizban adamlar harbiden sıcarken bile tezahurat filan buluolar manyaklar hepsi illa macla ilgili olmak zorunda degil bir sürü kafa tezahurat var ki bunların cok azı mac sırasında söylenir zaten[hline]Nice 100 yıllara Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

Kızların gözü hep yükseklerde / Lüks arabalı zengin p.../ bizim onlardan ne farkımız var / Tek farkımız var Beşiktaşlıyız...

gibi tezahuratlar harika. Ozellıkle tikky denilen kısmı hedef alan tezahuratlar muthiş.
Paramızmı var bilet alalım / arabamı var ortam yapalım / şeklimizmi var kız tavlayalım Beşiktaşlıyız sürünüyoruz

Şampiyonluk hasretiyle çok çile çektik
Geceleri uyumadan sabahlar ettik
Uçurumlara düşmeden tut elimizi
Şampiyon ol Beşiktaşım mesut et bizi.

Bu arada adamlar "ekinler dize kadar" türküsünü Fenere uyarladılar. İnanılmaz komik ve çok uzun 33 kıta.
İsteyene pmden yollıyabılırım ;)[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Taraftar adam gibi oturmakla maç izlemek oluyorsa.
Amatör takımların taraftarlarıda çok iyi ozaman. Bİzim bakırköyspor un bile taraftarı harika her maçta çekirdek çıtlatıyolar. İngiltere dede var böyle tipler.
Ama Denizli taraftarı çok centilmen. Centilmen olmak demekte taraftar demek değildi.

Taraftar bağırır ne olursa olsun bağırır. Ör: Göztepe ve Beşiktaş taraftarı.
Bakın bir örnek. Gururla söylüyorum hemde. Bazıları bir maçta yenilirken bağırır bazıları hiç bağırmaz.
Ama Beşiktaş 9 senedir Şampiyon olamıyor. Buna rağmen bu stat her maçta doluyor her maçta 90dk destek oluyorsa herhalde en iyi taraftarın olduğunu sizde kabul edersınız.
Beşiktaş 2 sene önce Şampiyonlar Liginde Barçadan 5 ondan sonraki hafta Ligde bir takıma yenildik. Sonra Leeds ten 6 ve Rize deplasmanda 5 tane yedik.
Ertesi hafta Samsunspor maçı İnönü de oynanıyor.
Yemin ediyorum Biletler 2 gün önceden bitti.
Çok iyi hatırlıyorum arkadaşa bilet bulamadık.Benim kombineyle 3 kişi geçirdim tanımadığım biride dahil :)[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
galatasaray taraftarıyım ama;

En centilmen traftar : DENIZLISPOR TARAFTARI
En coşkulu traftar : BESIKTAS (Çarşı) & BURSASPOR (Texas)
En iyi organizasyona sahip taraftar : GALATASARAY (Ultraslan)[hline]

(yazım yanlışı yapmısımda)

[Bu mesaj Theodorus tarafından 24 April 2003 20:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...