Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Recruit a friend mount ve level oalyı

catlikethiief

Öne çıkan mesajlar

Are all players eligible to use the "Recruit A Friend" service?

Players with a World of Warcraft account from the following countries are able to use the "Recruit A Friend" service: Austria, Finland, France, Germany, Italy, the Netherlands, UK, Norway, Sweden, Greece, Ireland, Belgium, Spain, Russia, Ukraine, Latvia, Lithuania and Belgium. Players from outside of these countries; players with trial accounts, or with full accounts with five referrals from the "Recruit A Friend" service currently pending, are ineligible

bu nası bi saçmalıktır ? wowa başlıyasım var tekrar ama birini bulabilirsem diyodm bunu okudum şimdi ama ? anlatbilcek varmı
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Ülke yasalarımız gereği, blizzardın bize bu tarz bir hizmet vermesi için ülkemizde şube açıp, sonra Türkiye'ye vergi ödemesi gerekiyor.

Tabi kide blizzard böyle saçma bir uygulamaya bulaşmak istemediği için. bizim ülkemizi ve benzeri ülkeleri bu uygulama dışında tutuyor.

ülkemizde hızlı level almak ve binek için yasa mı gerekiyo abi ne alaka ya :D
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar bize ürün satıyor her ay ama devlete bunun karşılığında bir vergisi yok.

mesela orada olmayan avrupa ülkeleri de var. çünkü o ülkelerde de blizzard'ın resmi bir temsilciliği yok.

yaptıkları şey de promosyon olduğundan, kapalı oluyor o ülkelerde.
@ vanille

iki tarafın da listedeki ülkelerden olması şartı var.
Sosyal ağlarda paylaş

catlikethiief said:

FreEmoon said:

Ülke yasalarımız gereği, blizzardın bize bu tarz bir hizmet vermesi için ülkemizde şube açıp, sonra Türkiye'ye vergi ödemesi gerekiyor.

Tabi kide blizzard böyle saçma bir uygulamaya bulaşmak istemediği için. bizim ülkemizi ve benzeri ülkeleri bu uygulama dışında tutuyor.

ülkemizde hızlı level almak ve binek için yasa mı gerekiyo abi ne alaka ya :D

Ülkemizde promosyon düzenlemek için bir şubeniz olması ve Türkiye'ye vergi ödemeniz gerekiyor. Aksi durumda Türkiye Blizzarda dava açıp rahatça kazanabiliyor uluslararası ticaret antlaşmaları gereği.
Sosyal ağlarda paylaş

Bununla ilgili offical forumlara bir şikayetde bulunmuştum Niye Türkiye bu listede degil biz kullanamıyoruz bu hizmeti diye yaptıkları acıklamalara göre Türkiyedeki yasalar ve yönetmelikler geregi bu tür hizmletleri vermelerine izin verilmiyor bu tarz da promosyona baglı hizmetler vermeleri icin almaları gereken izinler var ve olmadıklarından dolayı Türkiyede bu tür şeylerle ugraşıcaklarını sanmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

Ekmek said:

atarım size istiyosanız, benim acc avusturya

/cons

türkiyedekileri davet edemiyomussun ama.
beni davet et, scs.

Benim account da Avusturya (burada yasadigim icin), ve Turkiye'ye kayitli bir arkadasimi davet edebiliyorum RaF uygulamasina. Ancak davet ettigim Turkiye'de yasayan kisi birlikte levellarken bu kisi ekstra xp'yi almasina ragmen mount veya ekstra level alamiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...