Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alternatif msn programı

soulberry

Öne çıkan mesajlar

adium dene ama emin değilim windows versionu varmı, en son sadece linux ve mac osX destekliyordu

bayaa bi customize özelliği var mesaj pop-upları nasıl olsun (ekranın sağ altından sol üstünden ortasından cıksın , ekranda sabit kalsın su kadar süre vs.) shortcutları olsun her ayrtınısını custom değiştirebilinen güzel bi IM programı , Adium a PC için en yakını Miranda , hatta Adium skin packleri bile var Mirandanın..

Sosyal ağlarda paylaş

ben de windows 7'ye gectigimden beri live messenger explorer'ı cokertiyor(crash vermiyor da kalıyor oyle, hic bi yere tıklayamıyorum, hangi pencereye tıklasam not responding oluyor, start bar dahil, ctrl + alt + del yapıp log off olup tekrar girdigimde duzeliyor anca), onun icin aMSN'e gectim de hic memnun kalmadım ben, cok agır calısıyor bende, ayrıca offline gozukurken mesaj atamıyorum, offline olan birine mesaj attıgımda da %90 gitmiyor, cok seyrek gidiyor... nette msn alternative diye baktıgımda hep ya linux ya mac icin cıkıyor eheh, burada soylenenlerde offline messaging var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Voxox veya Digsby programlarını kullanan var mı?

Yeni bir başlık açıcaktım Donanım&Yazılım bölümüne ancak burada hazır tartışıldığını görünce buraya sorayım dedim.

Bu iki program da Facebook'tan MSN'e kadar bir çok sohbet protokolünü destekliyor, böylece hepsini ayrı ayrı açmaya gerek kalmıyor. Ayrıca mail desteği de veriyorlar ve Facebook, MySpace gibi ortamları da takip edebiliyorsunuz. Başka özellikleri de var ama şu an inceleme aşamasındayım.

Bunları veya bunlara benzer başka bir programı kullanınız var mı? Hangisini önerirsiniz?

Aşağıdakiler de bahsettiğim iki programın web siteleri;
http://www.voxox.com
http://www.digsby.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...