Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ağır koşullar altında rott yavruları sahiplendirilecektir !!!

Karea

Öne çıkan mesajlar

evet , canım gibi sevdiğim kızımın yavruları kendilerine en az benim kadar iyi bakabilecek yeni yuvalar arıyor

anne ve yavruları buradan takip edebilirsiniz , güncelleyeceğim :D

yavru link

yavrular safkan anne ve babadan olup isterseniz yavrunuzu annesinin altından kendiniz ayıklayabilirsiniz , eğer baba da müsaitse onu da isterseniz görme imkanınız var

anne benim kendi bebeğim olup istanbuldan çiftlikten alınmıştır,macaristan doğumludur, beraberinde pembe renkli saçma sapan yazı karakteriyle dolu olan karne malesef zamanla kaybolmuştur.

eğer içinizden hala birilerinin bebeklerden birisine sahip olmak gibi bir arzusu varsa

ilk önce

önce bunu oku

hala bu ırk tam bana göre mi diyorsunuz

özel koşullarım var

.ekonomik özgürlüğünüzü tam anlamı ile kazanmış ve kendinize bakıyor olmak
.okul askerlik vs.. gibi sizin özgürlüğünüzü ve zamanınızı kısıtlayan şeylerden kendinizi arındırmış olmak
.bu özel ırkın eğitimi ile şahsen ilgilenme beceri ve hevesini içinde taşıyan, gerekirse de hertürlü maddi manevi külfet altına girebilecek yapıda olmak

.. kesinlikle kuyruğunu kestirmeyecek ..
...ona hayvan değilde aileden birisiymişçcesine kabbulenebilecek

ve ileride
bu gibi

örnekler teşkil etmeyecek ,
fail olmayacak yapıda ,
bilinçli

yapıda aileler aranıyor

ayrıntılı bilgi için : tel. 0 532 230 12 24
yer: izmir
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

.ekonomik özgürlüğünüzü tam anlamı ile kazanmış ve kendinize bakıyor olmak
.okul askerlik vs.. gibi sizin özgürlüğünüzü ve zamanınızı kısıtlayan şeylerden kendinizi arındırmış olmak
.bu özel ırkın eğitimi ile şahsen ilgilenme beceri ve hevesini içinde taşıyan, gerekirse de hertürlü maddi manevi külfet altına girebilecek yapıda olmak

kendimi kiz aliyormus gibi hissettim.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz fabrikaya alacaktık bir tane yakın zamanda.7/24 bakacak insan var ama işte fırsat olmadı yeni taşındık,düşünebiliriz belki babamla konuşmam lazım.atatürk organizede yerimiz çok temiz düzenli bir yerdir bilir misiniz bilmiyorum gözünüz arkada kalmaz.yarın bir ailemle de konuşayım da olur derlerse temasa geçeriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...