Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Agladıgınız Oyun..

Eternal

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Ultima Online kadar ağlatan bir oyun tanımıyorum , özellikle Apache modemimi almadan önce.[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
Üstte kendi mesajımı görünce tarihe bakmak aklıma geldi:). Yeni oyunlardan ağlatan bir oyun hemen hemen hepsinde grafik var senaryo yok(boy var akıl yok gibi): Bunların en önde gidenleri Painkiller, Farcry, Splinter Cell vs....

Warcraft 3:Reign of Chaos un son bölümünün başında Furion un insanlar elfler orclar birlikte savaşalım gibisinden sözü duygulandırıp aynı zamanda havaya sokmuştu beni:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 22 Ağustos 2003 06:46 tarihinde demiş ki:
kolay kolay ağlamam. hele oyunlar, filmler falan hiç ağlatamaz beni. ama ff8'in sonunda ağlamaklı olmuştum...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

kesinlikle
ben de[signature][hline]Aynı pencereden dışarı bakan iki adamdan biri sokaktaki çamuru,diğeri ise gökteki yıldızları görür. Frederick Langbridge
Sosyal ağlarda paylaş

Uo tabikide laglar yuzunden 200 kere olmuştum bi gun kafayi yemiştim sinirden aglayasim gelmişti bide eski serwerimdaki olaylari ark.lari hatirlayinca uzulmuştum aglamasamda[signature][hline]Tum D'loethelere sevgilerle ....
Mephisto D'loethe

-Bitmeyen sarki istiyoruz !!!

[Bu mesaj Peach_Riza tarafından 01 Haziran 2004 20:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

LBA:2 Twinson's Oddysey de lavlı bi yer vardı atlaya atlaya geçiyodun orda durmadan aşaa düşüyodum sinirden ağlamıştım...
İlk uo oynarken cillop gibi aldığım Old Copper set PK tarafından lootlanınca sinirden ağlamıştım...
SNN uo Kapandıktan sonra sanane uo forumlarında "elan melan tekrar birleşcez snn united" olayını okurken ağlamıştım...
volfied de 19. levelda saçma sapan ölünce gene küçükken sinirden ağlamıştım...[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...