Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

heybetin kedisi

Fistan

Öne çıkan mesajlar

o videoyu çeken ÖKÜZ OĞLU MANDAyı dövmek lazım. koduumun insan müsveddesi pisliği.. kadın köpeğini çekmeye çalışıyo, admalar kediyi çekmeye çalışıyo YA BIRAHINN GARIŞMAYUN GARIŞMAYUN ALOWW BIRAH LAN..

bıraksın ne olcak ne olcak yani pislik.. kedi köpeğe daldı gitti gözünü çıkarttı hadi ne olcak. kedi köpeği dövdü mü olcak pislik şerefsiz.. kadınında bacağını tırmalamış sanırım. kadında korkudan bişi diyemiyo adama terbiyesizmi dedi manyakmı ne dedi. bi de adam YAUV BİZLE NE ALAKASI VAR diyo allah belanı versin inşallah bir gün köpekler tarafından parçalanır yol kenarında ölü bulunursun it herif...
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

o videoyu çeken ÖKÜZ OĞLU MANDAyı dövmek lazım. koduumun insan müsveddesi pisliği.. kadın köpeğini çekmeye çalışıyo, admalar kediyi çekmeye çalışıyo YA BIRAHINN GARIŞMAYUN GARIŞMAYUN ALOWW BIRAH LAN..

bıraksın ne olcak ne olcak yani pislik.. kedi köpeğe daldı gitti gözünü çıkarttı hadi ne olcak. kedi köpeği dövdü mü olcak pislik şerefsiz.. kadınında bacağını tırmalamış sanırım. kadında korkudan bişi diyemiyo adama terbiyesizmi dedi manyakmı ne dedi. bi de adam YAUV BİZLE NE ALAKASI VAR diyo allah belanı versin inşallah bir gün köpekler tarafından parçalanır yol kenarında ölü bulunursun it herif...

hahaha
tamam adam biraz hayvanimsi ama bu kadar sinir olmaya gerek yok ki
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

harbi çok apaçi eleman da, kadın da neden rottweiler alır bilinmez. kaskallamışlar pet-shoptan heralde. al bi tane ufak kopek, dayak yese bile millet kameraya çekmeye kasmasın.

ayrıca yavrusu olan kedi baya saldırgan olur, sokmaz kendi muhitine yabancı hayvan.

kaskallamislar ne demek ya ilk defa duyuyorum bu kelimeyi? Kakalamislar mi demek istedin?
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

kadın da neden rottweiler alır bilinmez. kaskallamışlar pet-shoptan heralde.

bu noktada hadi hepberaber sahibini köpeklerin sevmek için değil milletin üstüne salıp sağda solda kavga ettirmek için alındığını düşününen bir dallama olmadığı yada köpeğine kavga etmeyi öğreten aşşağılık bir yaratık olmadığı için kınıyalım .

sen buarada üstüne alınabilirsin zaten sana söyledim
Sosyal ağlarda paylaş

kopeklerini dovuşmek için eğiten denyolardan bahsetmiyorum zaten. ama bir kadının severek ve isteyerek rottweiler alacağı kanısında değilim, ayrıca neden hala rottweiler satılır onu da anlamış değilim. Silah satmak gibi bişey bu. iyi eğitirsen melek olur, kotu eğitirsen şeytana döner. o nedenle bana sorarsan bu türün satışı yasaklanmalı.

wikipediadan da baktım emin olmak için, rottweiler, pitbull dan sonra insanlar için en tehlikeli köpek sayılıyor. Bazı ülkelerde satışı bile yasak.Kesinlikle tasmasız dolaştırılmamalı.

boyle bir köpeği alanın mantığı da bellidir. Nasıl porsche kullanan biri dışarıya agresif, saldırgan gözükmek istiyorsa, aynı şekilde köpeğinin de kaniş olması beklenemez.

Ve pek tabii, bir kedinin, rottweiler ı tokatlaması komik ve ilgi çekicidir. Ortada sadece videoyu çeken apaçi değil, kediyi tekmeleyler ve olaylar olurken bön bön bakan kadın da hatalıdır.

bkz : kaskallamak

(not: bu yaşıma kadar, 2 kangal, 1 boxer, 9 tane kedi sahibi oldum, aslında hiçbirine sahip olmadım hepsi kendinin sahibiydi. Hemen hemen hepsine bahçede baktım, eve hapsetmedim.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...