Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Casper..

Privhunter

Öne çıkan mesajlar

Seperate in dedigi gibi servisi kotu. onun disinda isinma problemi oluyor kasanin ici ne kadar temiz olsa da. ilerleyen senelerde kendiliginden kapanma gibi bir problem de bas gostermisti benimkinde.

laptoplari da oyle. bluetooth unda problem vardi. servise goturdum. baya uzun surdu. sonra duzeltemedik dediler. yenisini vermislerdi laptopun.

bilmiyorum benim basima mi geldi o arizalar ama tavsiye etmem. yine sen bilirsin tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben de casper sevmeyenlerdendim de, son zamanlarda çok geliştirdi kendini casper.

ha ama bana sorarsan 2.600 TL yi caspera verme derim. o parayla git yazıcıoğlu iş hanında Exa bilgisayara, rahat 300 tl alağısına aynı makineyi alır çıkarsın. hatta çok daha iyisini toplarsın. garanti vs süper bi yer. 7 yıldır sadece exadan pc alıyorum ve upgrade ettiriorum.. bak 3 senelik makinam kaldırmaz hade len denilen tüm oyunları babalar gibi oynatıyo. nasıl olduunu bende anlamıyorum ama oluyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

iki versiyonu vardı bu pc nin bi tek ekran kartları farklı bunda HD 4770 diğerinde HD 4830 vardı. Biraz araştırdım ettim bunun daha iyi olduğu sonucuna vardım. Artık kötüysede 1-1buçuk seneye değiştiririm.

Aslında başta aklımda toplama bilgisayar yapmak vardıda dedim şimdi kim uğraşıcak onla (fazlasıyla tembel bi insanımdır..) :D
Sosyal ağlarda paylaş

Privhunter said:

iki versiyonu vardı bu pc nin bi tek ekran kartları farklı bunda HD 4770 diğerinde HD 4830 vardı. Biraz araştırdım ettim bunun daha iyi olduğu sonucuna vardım. Artık kötüysede 1-1buçuk seneye değiştiririm.

Aslında başta aklımda toplama bilgisayar yapmak vardıda dedim şimdi kim uğraşıcak onla (fazlasıyla tembel bi insanımdır..) :D

Ulan ortaokuldan arkadasin ben varim, benim makineyi biliyorsun, elimle tek tek montajini, coolerinin incigine cincigina kadar yaptigimi biliyorsun, ben yapardim lan ne var.
Sosyal ağlarda paylaş

eski casperler geldi aklıma da. üstünde sevimli hayalet casperın resmi vardı lan. logosu oydu.. nası bi mantıktır hacı.. :) artı saper ismini nasıl tescillemişler. hem de hayalet logosunu bilem kullanıolardı. neyse sonra düzeldiler. ben olsam direk ismmi değiştirirdim büyüme aşamasında am adamlar azmettiler. sevimli hayalet saperdan, türkiye devi caspera uzanan yolculuk belgesel gibin asdasdas
Sosyal ağlarda paylaş

MADBOY said:

Privhunter said:

Ulan ortaokuldan arkadasin ben varim, benim makineyi biliyorsun, elimle tek tek montajini, coolerinin incigine cincigina kadar yaptigimi biliyorsun, ben yapardim lan ne var.

aga sana ulaşamıyorumki ne zaman arasam annen can uyuyo diyo.. uyuyan güzelmisin sen :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...