Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Championship Manager 2010

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

yok ya dövemez bu maç motoruyla, alakasız şeyler yapıyolar arada. 3d'de herkes güzel diyor ama animasyonları falan pek beğenmedim ben, gerçi zeplin cam var onla oynarız tabii.
artık oyun çıkana kadar birkaç haftada maç motorunu düzeltebilirse dövebilir ama zor bence. fm09'un maç motoru bile tokatlar bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

FM'nin 3d motoru inandırıcı mı? :D FM09 motoruna göre göze daha inandırıcı gelen bir motor olmuş, animasyonlar çok güzel. Hakemlerin animasyonları dahil. Ki laptop bu kadar kaldırdığından low detail oynuyorum :D Oyun beni sardı valla, duran top taktiği hazırlama olayı beni benden aldı. İçimden bi ses bu oyun oynatır kendini diyo. Duran top ve bazı dış özellikler için CM'yi, maç esnasında bağırarak taktik verme ve genel kalite için de FM'yi oynarım heralde bu sene :)
Sosyal ağlarda paylaş

çok sevdim ben bunu ya, çıksın bi an önce.
animasyonlar cidden çok hoşuma gitti. çok tatlı yapmışlar 3dyi.
pek fazla oynama şansım olmadı arkadaşım pcyi bırakmadığından ama deniycem.
tek sorun kalecilerin yedikleri saçma sapan goller + mal gibi açılıp kaleye geri gitmemeleri gibi görünüyo şuan.
sanıyorum full çıktığında fixlerler. çünkü bariz malca bi hata.
Sosyal ağlarda paylaş

3d maç motoru değil de , maç motorunun geneli beni ilgilendiren. animasyonlar değil , de top fiziği ve oyuncuların yapyığı tercihler / hakem kararları vs.

fm 2009da 2 maç sonunda yine 2d maç izlemeye dönmüş biri olarak konuşuyorum

bu arada taktik ekranı efsane olmuş , bayadır özlediğim serbestliği vericek gibi oyun. peki taktiği oyunayansıtma durumları ne alemde? önemli olan nokta o.
Sosyal ağlarda paylaş

ya motor değil aslında da yapay zeka çok berbat. burda diğer arkadaşların dediği gibi kafa topları iğrenç, salak salak paslar veriyor oyuncular bomboş pozisyonda (taca atıyor, kendi yarı sahasında kornere atıyor fln). bi de topta hiç gerçekçilik hissi yok adeta bir balonla oynuyorsunuz. 3d görüntüler efektler olarak yoksa daha iyi tabi fm den. ama AI sınıfta kalmış. böyle yolu çizen bir fm deneyimi de varken ayıp yani, sadece ayıp.
Sosyal ağlarda paylaş

valla FMden çok daha güzel bir oyun olabilirdi , ama altından kalkamamışlar. ben yine de destek olarak vericem para almaya.

3 senedir SI oyuna kökten etki edicek hiçbir yenilik getirmedi. üstüne training olsun , taktik ekranı olsun iyice genelleştirdi ve serbestliği azalttı. destek vermek , istatistiki olarak adamları yüreklendirmek lazım yoksa menerjerlik türünün gidişatı iyi değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...