Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gitti 700k :))

laacivert

Öne çıkan mesajlar

Peeh kazıklamışlar adamı ,
harbi ha Dirk koyup Poinard diye satiyorlar.
Bakmadan tıklayınca Poniard diye Dirki satın almış anlaşılan.
Moktan bir durum .[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

Maşallah çinlileri aratmıyosun bakıyorum :p botunda var.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ne yalan soliyim botu 1m a sattim oyun icinde :)
Gördüğüm türke bedava veriyorum :D char lvl 21 manti seti elven takilari mainguanche elinde :P mithril almaya gittim adamlar 2.5m cekti ben 2 sanmiştim vs.

Abi kullanmıyorsaniz bile satin botu. :D Millet direk canli örnegini gördüğü icin :P nası caliştiğini dwarven villagede bilmeyen kalmamiştir zaten lol[signature][hline]Darkened The Assassin - Bartz
Ufaklik The Scavenger - Bartz
KaraSakal The Dwarf - Bartz
msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

ben de 2 gun icinde daha borcunu odemedigim gastra bow u ve manticore shirt i kaybettim ama yikilmadim...
bi cinli caldi gasrta bow u diger i 5 taksitle gasrta bow satti :)
baska biri de manticore shirt+2 satti gerci hala parasini vermedim yani
yani toplam 1,3 milliyon gitti ve lvl 33 elinde dirk wooden armor dolastim durdum ,sona crumaya gittim lvl 37 oldum gasrta bow aldim ciktim yola 2 gunde 600k yaptim :))
quest yapinca baya para oluyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Ol Mahumlar süper seti silahi tam olanlara tavsiye birde bildigim kadariyla ol mahum commander lari kesip siyah ziynetleri toplayip verdiğinizde ilerde bir quest daha aciliyormuş. 20-28 arasina commander tavsiye değil ama :D[signature][hline]Darkened The Assassin - Bartz
Ufaklik The Scavenger - Bartz
KaraSakal The Dwarf - Bartz
msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...