Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dürüst ol!!!!1!1!11bir

RaidenXelRu

Öne çıkan mesajlar

ne yazsam ne desem boş , ben burdaki insancıklara "tasarım" hakkında ne dusunduklerini sordum , anlamı veya ifade ettigi seyler hakkında bisey sormadım.zira icinizden herhangi biri beni %5 tanıyormudur ki benim hayatım , hayata bakış açım veyahut davranışlarım hakkında fikir sahibi?.dedigim gibi ordaki "A" sizi ilgilendirmez , sizi ilgilendiren A harfinin o şekilde o tasarıma yakısıp yakısmadıgıdır.tamam garbage a acmamın sebebi buydu zatende , bu kadarda boku cıkartılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

burtonesk said:

iğrençmiş ama sana yakışabilir.

ASUDGAJSFGASK

sana diyecek laf bulamıyorum zaten ginaly bukadar ilkokul seviyesinde ve ucuz bi espriye gulmus bi adam olarak bana kalkıpta fakir espri anlayışın var demen zaten ayrı komedi, lakin eminimki 007 nin linkledigi klibin komik ve saçma oldugunu dusunuyoruzdur bicogumuz.neye guldugumde ortadadır.
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

ginaly said:

burtonesk said:

ASUDGAJSFGASK

sana diyecek laf bulamıyorum zaten ginaly bukadar ilkokul seviyesinde ve ucuz bi espriye gulmus bi adam olarak bana kalkıpta fakir espri anlayışın var demen zaten ayrı komedi, lakin eminimki 007 nin linkledigi klibin komik ve saçma oldugunu dusunuyoruzdur bicogumuz.neye guldugumde ortadadır.

karıya yazdığım için gülüyom ben.
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

bıraaaagghh!!1
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

ginaly said:

burtonesk said:

ASUDGAJSFGASK

La ben şu forumu takip ettim edeli ginaly yi über mizah anlayışı olan adam olarak tanımışımdır. Ayıp etme şimdi.

Yazıyorum sana ginaly. Slm nbr?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...