Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evony (Browser)

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Şu an cottage a verdım kendımı... 5 cottage ım var hepsı 4. lvl. devamlı onları upgrade edıyorum.

bu arada şehirler harici food lumber yerlerine falan saldırıyorum ve alıyorum ama bunlar idle olarak duruyor, tıpkı şehir kurabileceğim yer gibi. Yine Knight oldugumda mı işlemeye başlayacağım bunları? Yoksa başka bişi mi lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben lvl5 town hall yapmadan şehir kuramıcamı sanarak 5. lvl i yaptım. Knight gerekiyomuş kurmak ıcın ama napalım bekliyorum goldun dolmasını. Şu an herkese açık hedefim ama Turks isminde bir alliance dayım. listede 39. sıradayız. 30 kişi var. O yüzden biraz daha rahatım :)). Boş alanlara saldırıp production rate kasmaya çalışıyorum.

edit: başlayalı 5 gün oldu bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

gold o kadar sorun değil oyunda, 15-20dk arayla oyuna bakabilicek durumdaysanız ve food üretiminiz iyiyse tax oranını %100 yapın ve 15dk da bir conforting(disaster relief) yapın, 15dkda kaybettiğiniz loyaltyden fazlasını kazandırıyor.
Ayrıca oyun başında olmadığınız zaman en iyi getiri sağlıyan tax %50 tabi eğer %50 yaptığınızda idle population kalıcaksa.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Benim lvl 10 180 g yiyor, 16 yı düşünemedim.

320 yiyor.

|Joker| said:

bende lvl9 hero aldım, 10'Un oralarında şu an. çok fazla yemiyo ama 16 lvl sağlam baya :). Attack ı da iyiyse, yanına da koy 300er tane swman, archer ve cavalry. Kendi parasını kazansın :D. Gelişmeden lvl 15 civarı hero olması zarar ama tabi.

daha başlardayım ya, barracks bile yapmadım daha. festhall u kurup aldığım ilk hero :P.

pol 69, att 32, int 33. iyi mi bu?

not: mod şov
Sosyal ağlarda paylaş

mayor yapabilirsin, int biraz düşük ama şimdilik yapıcağın researchlerin süresi zaten kısa olucağı için sorun yaratmaz. 69pol se baya getiri sağlar mayor yaparsan.
lumber en çok ihtiyacınız olan şey gerçekten ben şu anda bonuslarla beraber 150k/s civarında tutuyorum düzenli savunma ve ordu kurmama anca yetiyor. yanlız ilerde food çok büyük önem kazanıyor 10k-20k bir ordu saatte 100k-200k arası food tüketiyor rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...