Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Hangover

RaidenXelRu

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

vasat bulanlar komediden anlamiyo demek ki. azmo gene muhtesemligini belli etmis ama.
Tam olarak ne yapmak gerekiyor sınavı vermek için ? Arog da gülmedim mesela bu + puan verir mi?How i met your mother a çok gülerim coupling yarmıştır zaten zamanında

Ama olmadı tutmadı işte evet 1-2 espri vardı ama siz çok yücelttiniz filmi ha gitmek isteyene kesinlikle git derim o ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

1-2 espri vardi diyosan zaten filmin 98%ini izlememissin.
Pardon agam senin lafının üstüne laf ettim yaptığım terbiyesizliğe bak senin beğendiğin filmi sevmedim o kadar

Hayır yani filmi aslında beğenmiştim 1-2 sahneden kast ettiğim ben girdiğimde hani durmadan gülücem fln diye bekliyordum o olmadı ha güzel miydi güzeldi ama yılın komedisi değildi

Hayır hala anlamıyorum bu nasıl bi zihniyet sanki forumtr de fln arog u eleştiriyorum herkes her sevdiğiniz şeyi beğenmek zorunda değil bunu bi kabullenin başta

Not:Ama o çinli herif çok kraldı o ayrı :D
Sosyal ağlarda paylaş

NoS said:

Hayır hala anlamıyorum bu nasıl bi zihniyet sanki forumtr de fln arog u eleştiriyorum herkes her sevdiğiniz şeyi beğenmek zorunda değil bunu bi kabullenin başta

yanlis biliyorsun, zorundasin :/ bidaha olmasin ansizin bi threadin bi kenarinda sikistirip bobreklerini aliriz. simdi ilerle kocum... ILERLE...
Sosyal ağlarda paylaş

eglencelik bi filmdi , yalniz stifler hayranligimdanmidir nedir bu tip genclik - yeni evlenmeye hazir gencler soz konusu oldugu zaman gozlerim hep sean william scott i ariyo. yani illaki bi grup icerisinde illa kafayi siyirmis, surekli karilari dusunen olaylari iplemeyen, herkesin aksine giden bi tip olmasi lazim, sisman eleman iyi oynamis yalniz ama sanki o tam catlakligi verememis gibi.
yinede

OoO

1- rain main sahnesi mukemmeldi, yuruyen merdivenlerden asagi inerken yarildim cidden
2- sisman cocugun elemani taser ladigi sahnede ictigim bira agzimdan fiskirdi, cok manyak olmus
3- cinli ile sismanin kapisma sahnesine cok iyiydi.

7/10
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...