Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sezonun Ardından...

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

"Nilay Yılmaz - Milliyet" said:

Bir sezonu daha bitirdik. Adettendir. Her biten yıl gibi, her biten sezon için de dönüp özet çıkarılır. Ben ise sahanın içine girmek yerine, dışına çıkıp medyaya göz attım ve ilginç, komik, unutulmaz sözleri derledim... Bir ligi daha ardımızda bırakırken 2008-2009 sezonunun en’leri...

- Ben aileden Beşiktaşlıyım. Artık başka yerde oynamam. (Mehmet Topuz)
- Kulübüm ile anlaşmaları beni çok ilgilendirmiyor. 50 milyon dolar verseler Fenerbahçe’de oynamam. Fenerbahçe kulübü de, Kayseri de anlayış göstersin. Bonservisimi versin. Gerekirse imza atmam. Ocak’ta Beşiktaş’a geçerim. (Mehmet Topuz)
- Mehmet, doğuştan Galatasaraylı olduğunu söylemişti. Benimde bildiğim Mehmet Topuz, doğuştan Galatasaraylı. (Eski Galatasaray Yöneticisi Fatih Gökşen)
- Muhabir: Hoca arayışları nasıl gidiyor Sayın Başkan? Hâlâ hoca bulamadınız.
Sadri Şener: Tam Ancelotti’yi alıyorduk. Onu da Chelsea kaptı. (Lig TV)
- Onu beğenmediler, bunu beğenmediler. Ben birazdan Hindistan’a uçacağım, oradan bir teknik director beğeneceğim. Bakalım ona ne diyecekler. (Trabzonspor Başkanı Sadri Şener)
- Antrenör seçmek zar atmak gibi, ne geleceğini asla bilemezsiniz. (Galatasaray Asbaşkanı Yiğit Şardan)
- Hagi yüreğini ortaya koyan bir futbolcuydu. Ama tam anlamıyla da bir belaydı. (Eski Galatasaray Başkanı Mehmet Cansun)
- Ben yanılmadım. Takımım beni yanılttı. (Galatasaray Başkanı Adnan Polat)
- Maç satan olursa, ayaklarından duvara asarım. (Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun)
- Ben bir arifim ancak okuyarak alim oldum. (Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun)
- Galatasaray’ın öne geçtiği haberi gelince Trabzonspor maçında vites yükselttik. (Fenerbahçeli futbolcu Selçuk Şahin)
- Fenerbahçe’de iken soyunma odasına giren, teknik direktörle tartışan, oyuncuları haşlayan yöneticiler gördüm. Sahada ne yapılması gerektiğini anlatan ve taktik veren bir başkan da gördüm. (Eski Fenerbahçeli futbolcu Lugano)
- İçimde bir yanardağ var. (Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli)
- Benim adım Kazım, banko 4 maç lazım. (Radyospor’a mesaj atan dinleyici)
- Mustafa Denizli salon erkeğidir. Fatih Terim ise sokak çocuğu... (Ahmet Hakan Hürriyet)
- Aziz Yıldırım: 2001 yılında 70 ya da 80 milyon dolarlık transfer yaptık, Mustafa Hoca takımın başındayken.
Rıdvan Dilmen: 99’da ben takımın başındayken yapsaydın ya bu transferleri başkan. (%100 Futbol NTV)
- Erman Toroğlu: Domuz Gribi var dikkat etmek lazım!
Şansal Büyüka: Sana domuz falan dokunmaz hocam. (Maraton Lig TV)
- Yusuf’u doğuştan Beşiktaşlı olduğu için almadık. (Trabzonspor Başkanı Sadri Şener)
- Rüştü en sonunda bir kupan ve madalyan oldu. Allah’tan Beşiktaş’a gelmişsin. Yoksa Fener’de kalsaydın bu kupayı görmeye yaşın yetmezdi. (Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Üzülmez)
- Kocaelispor ve Antalyaspor’a bakıyorsunuz yine küme düşecekler. İyi de yeni geldiniz niye düşüyorsunuz? Madem düşeceksiniz niye geliyorsunuz? (Kocaelispor ve Antalyaspor’un eski teknik direktörü Yılmaz Vural - Lig TV)
- Hiç kimsenin vazgeçilmez olmadığını beni Beşiktaş’tan gönderdiklerinde anladım. Aynaya baktığımda ‘ben de vazgeçilmez değilmişim’ dedim. (Sergen Yalçın Futbol Zirvesi, NTVSpor)
- İnsanlar şansı kendileri yaratır. Futbolda şans sadece kale seçiminde vardır. (Rıdvan Dilmen - %100 Futbol, NTV)
- Arda evinde oturacak. Gerekirse arkadaşlarıyla eğlence yerlerine gitmeyecek, eğlenceyi arkadaşının evinde yapacak. (Eski Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Fatih Gökşen)
- Bu tür maçları şaibe altında bırakmamak için statüyü yapanların bu maçı 31. haftada oynatmaması lazımdı. Böylelikle hiçbir şaibe de yaratılmamış ve konuşulmamış olurdu. Her iki takımın oyuncuları da bu şaibe yüzünden dün geceden beri uyumadılar. (Eski Gençlerbirliği Teknik Direktörü Samet Aybaba)
- Şansal’la evli olsaydık şimdiye çoktan boşanırdık. (Erman Toroğlu)
- Galatasaraylı oyuncular maşallah makine gibi. Öğütme makinesi ama. Yılda en az iki antrenör öğütüyorlar. (Rıdvan Dilmen - Milliyet)
- Göktuğ Sevinçli: Mustafa hoca iyi de, bir derbiyi de kazansın.
Selim Soydan: Derbileri de seneye kazanır canım ne olacak. (Ve Gool TV8)
- Şansal Büyüka: Ligin zirvesindeki 6 takımı yenemeyen Beşiktaş’ın nasıl şampiyon olacağını söyler misiniz?
- Erman Toroğlu: Fenerbahçe yeniyor da ne oluyor? (Maraton Lig TV)
- Fenerbahçeli oyuncular Aragones’den korkuyorlar; ama onu bitleri kadar sevdiklerini düşünmüyorum. (Ahmet Çakar Telegol, KanalTürk)
- Maçları kazanamayınca maalesef şampiyonluk kazanılmıyor. Üzgünüm. (Eski Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones)
- Beşiktaşlı oyuncuların 160 kilometrelik arabası var, 162’yi zorluyorlar. F.Bahçe ve G.Saray’da 200’lük isimler var, 120’yi zor görüyor. (Rıdvan Dilmen - %100 Futbol, NTV)
- Biz yönetim olarak üzerimize düşeni yaptık. Mağlubiyetin nedenini Ersun Hoca’ya sorun. (Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener)
- Fenerbahçe’de 2, hatta 3. sınıf futbolcular var. Bu adamları nasıl bulmuşlar, nasıl almışlar hayretler içindeyim. (Ömer Üründül - Stadyum, TRT1)
- Alex vuruyor, Semih vuruyor gol oluyor. Ben vuruyorum, milletin orasına burasına çarpıyor. Artık kafayı yiyecek vaziyete geldim. (Eski Galatasaraylı futbolcu Hasan Şaş)
- Biz Aralık’ta bir kere konuştuk ve sonrasında sustuk... Yalnız şunu gördük, çok konuşan çok hata yapıyor. (Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören)
- Bir teknik direktör olarak Anadolu’dan bir takımı şampiyon yapmak, UEFA Kupası’nı ve Şampiyonlar Ligi Kupası’nı kazanmak, Avrupa ve dünya şampiyonu milli takımın başında olmanın hayalleri kuruyorum. (Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun)
- Bugün ben olsaydım yine ‘Takımı Hakan karıştırıyor’ derler miydi? Ne kadar güzel karıştırmışım ki; çok güzel, başarılarla dolu bir dönem yaşamışım! (Hakan Şükür)
- Fenerbahçe maalesef bu sene bütün takımların ilacı oldu. (Rıdvan Dilmen - % 100 Futbol, NTV)
- Bir Fenerli olarak üzüldük; ama Ankarasporlu olarak sevindik. Önce can sonra canan. Fenerbahçeli kardeşlerimiz kusura bakmasın. (Ankaraspor Onursal Başkanı Melih Gökçek)
- Allah razı olsun Galatasaray-Fenerbahçe maçındaki arkadaşlara, yaptıkları kavgadan sonra medyada ’Boks yaptılar’ diye çıkınca bizim sporumuz gündeme geldi. (Boks Federasyonu Başkanı Caner Doğaneli)
- Lincoln iyi bir oyuncu ama kabul etmek gerekir ki; arıza. (Bülent Tulun Lig TV)
- Güntekin Onay: Del Bosque’yi anlatır mısın biraz Sergen?
Sergen Yalçın: Adama kamp dediler, ‘o ne’ dedi. Kamp yaptırmamış ki hiç, kampın ne olduğunu bilmiyordu.
Rıdvan Dilmen: Ne üzülmüşsündür sen de kamp olmadığına... (NTVSpor)
- İyi oynadığımız maçta Teknik Direktör Giray Bulak’ın yanlış oyuncu değişikliği nedeniyle maçı kaybettik. Benzer hatalar yapmaması konusunda teknik direktörümüzü uyaracağız. (Konyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Nadir Avcan)
Devamı haftaya...
Sosyal ağlarda paylaş

- Ben bir arifim ancak okuyarak alim oldum. (Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun)

şu iyi birde şuna sesli güldüm;

Alex vuruyor, Semih vuruyor gol oluyor. Ben vuruyorum, milletin orasına burasına çarpıyor. Artık kafayı yiyecek vaziyete geldim. (Eski Galatasaraylı futbolcu Hasan Şaş)

abi tv'de televizyon izleyen baba,amca,dayı yorumu budur işte

onlar vuruyor milletin kıçına çarpıp giriyor bizde kıça çarpıp yine adamların önüne düşüyor sadfasd
Sosyal ağlarda paylaş

said:
- Alex vuruyor, Semih vuruyor gol oluyor. Ben vuruyorum, milletin orasına burasına çarpıyor. Artık kafayı yiyecek vaziyete geldim. (Eski Galatasaraylı futbolcu Hasan Şaş)

ahhahahah
ahhaah
of sesli güldüm
sempati duydum keltoşa be,bi tane olsun izin verilseydi atmasına futbolu bırakmadan,yazık içinde kalmış ^_^

-
said:
Güntekin Onay: Del Bosque’yi anlatır mısın biraz Sergen?
Sergen Yalçın: Adama kamp dediler, ‘o ne’ dedi. Kamp yaptırmamış ki hiç, kampın ne olduğunu bilmiyordu.
Rıdvan Dilmen: Ne üzülmüşsündür sen de kamp olmadığına...

buda hem komik hem ilginç
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

said:

ahhahahah
ahhaah
of sesli güldüm
sempati duydum keltoşa be,bi tane olsun izin verilseydi atmasına futbolu bırakmadan,yazık içinde kalmış ^_^

-
said:
Güntekin Onay: Del Bosque�yi anlatır mısın biraz Sergen?
Sergen Yalçın: Adama kamp dediler, �o ne� dedi. Kamp yaptırmamış ki hiç, kampın ne olduğunu bilmiyordu.
Rıdvan Dilmen: Ne üzülmüşsündür sen de kamp olmadığına...

buda hem komik hem ilginç

ahahhahahaha bunlar gerçek mi abi ?
Sosyal ağlarda paylaş

"Nilay Yılmaz" said:

2008-2009 sezonunun ilginç, komik, unutulmaz sözlerini yayımlamaya geçen hafta başlamış, “devamı haftaya”demiştim. İşte ikinci bölüm:
Osman Tanburacı: Ben Terim’den iş istemişim, yalan! Bu adam kendisini Aydın Doğan, Turgay Ciner falan mı zannediyor? Çizmeyi aştı yaptıkları, iyice şaşırdı bu adam. Mübarek ramazan ayında ana avrat küfrü haketmez hiçbir durum. Bu kadar ayıp işliyor sonra bir de ‘az bile yapmışım’ diyor. Ben suç duyurusunda bulunmuştum yarın da ilk işim tazminat davası açmak.
Ertem Şener: Bu kadar sinirlenmeyin, siz güleryüzlü bir insandınız.
Osman Tanburacı: O kadar küfrü ye seni de görürüm. (Futbolig - Star TV)
- Bu tip durumlarda kavga eden oyuncuların arasına girmek faydasız olur. O adrenalinle oyuncular ne yaptıklarının farkında bile değiller. Ben de orada olsam ayırmaya çalışmazdım, çünkü karambolde bir tokat da siz yersiniz. (Hakan Şükür Stadyum, TRT1)
- Rakiplerimiz bu sene müsaade etsin, Beşiktaş arzuladığı şampiyonluğa kavuşsun. (Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan)
- Ben niye koşmazdım biliyor musunuz? Ben yorulurdum... (Tanju Çolak - Telegol, KanalTürk)
- Mustafa Denizli: İki takım da hücum oynamayı seviyor ve istiyor. Pazar akşamı keyifli bir gece olacak.
Rıdvan Dilmen: Hocanın dediğinden Galatasaray-Beşiktaş maçına iddaacıların üst oynaması gerektiğini düşünüyorum. (%100 Futbol, NTV)
- Beni benzetmiş olmaları lazım. Bir futbolcu kamptan kaçmaz. Bulmuşlar bir Batuhan, bir sağdan, bir soldan vuruyorlar. (FB-Eskişehir maçı öncesi barda yakalanan Batuhan Karadeniz)
- Artık Fenerbahçe’ye yararlı olmanın zamanı geldi. (Fenerbahçe’li futbolcu Josico)
- Takımlar 9 yılda 10 yılda bir düşüşler yaşayabilir. Bunu Real Madrid, Inter gibi takımlar da yaşıyor. (Hacettepe Başkanı Turgay Kalemci)
Güntekin Onay: Skibbe hemen gitmeli mi?
Rıdvan Dilmen: Bu saatte uçak var mı Almanya’ya? Hem bugün pazar, bankalar kapalı. Ancak yarın gidebilir. (%100 Futbol NTV)
- Bazı antrenörler çizgiye gelene kadar, bazıları da çizginin içinde iyidir. Hakem düdüğünden sonra çok etkiliyimdir, oyunu çok iyi okurum. Eskiden liberoydum, zeki adamım yani. (Gençlerbirliği Teknik Direktörü Samet Aybaba)

İtirafname:
- Futbolcuların çok dikkatli olmaları lazım konuşurken. Diyemezsin ki ben küçükken şu takımlıydım. Ben 10 yaşındayken Beşiktaş kulübüne girdim. Ne dicem? Ben de küçükken Fenerliydim mi dicem? Küçüklüğümde benim kahramanım Cemil Turan’dı. Cemil Abi’den dolayı Fenerbahçe’ye sempatimiz vardı. (Sinan Engin Telegol, KanalTürk)
Serhat Ulueren: Hakemlerin 100. yılda size yararı, zararı oldu mu?
Sinan Engin: Zararı olmadı.
Serhat Ulueren: Yararı oldu mu?
Sinan Engin: Onu söyleyemeyeceğim. (Telegol - KanalTürk)
- Futbolcuyken asker Bülent’tim. O zamandan bu yana da asker Bülent olarak kaldım. Şimdi de general Bülent olarak devam ediyorum. (Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun)
- Ben bir makine değilim ve Güney Afrika denildiğinde sadece futbol aklıma gelmiyor. Güzel sahiller ve güzel kadınların da orada olduğundan eminim. Böyle durumlarda benden aklımın hep sahada olması tabii ki beklenemez. (Manchester United’lı futbolcu Cristiano Ronaldo)
Juan Roman Riquelme: Maradona teknik direktör olduğu sürece milli takım forması giymeyeceğim.
Maradona: Onun gibi bir oyuncunun kadromda olmaması üzücü tabii ki. Ama yine de bu durum için oturup ağlayacak halim yok.
- Yunus Yıldırım’ın üstünü arasanız çakı-bıçak çıkar ama kart bulamazsınız. (Rıdvan Dilmen - %100 Futbol, NTV)
- Erman Toroğlu’nun baltalığı bana geçmezdi, havadan sorti yapar döverdim onu. (Gökmen Özdenak Telegol, KanalTürk)
- Galatasaray Yönetimi’nin benim arkamda olduğunu hissediyorum. (Bordeaux-GS maçı öncesi Teknik Direktör Michael Skibbe)
Umut Çelik: Kız arkadaşın var mı?
Batuhan Karadeniz: Aslında beş dakika öncesine kadar vardı. İki yıllık uzun bir ilişkiydi ama maalesef az önce bitti. (4-4-2)
- Fenerbahçe takımının forması kolay bir forma değil Güntekincim. Ben kendimi 25 yaşında zor attım oraya. (Rıdvan Dilmen - %100 Futbol, NTV)
- 2 şeyden hiç anlamıyorum. Birincisi Arap radyosu. Bir gürültüdür, patırtıdır gider, hiçbir şey anlamazsın. İkinci anlamadığım şey de, Beşiktaş’ın oyun içinde ne yaptığı. (Vedat Okyar Vatan)

Aaaaaa
- Aaa, Aragones Alex’i çıkarıyor. (İstanbul BB Teknik Direktörü Abdullah Avcı)
Ahmet Çakar: Zapo’yla Sivok’un bonservislerini kaça aldınız?
Sinan Engin: 9 milyon Euro
Ahmet Çakar: Her kim ki Zapo’yla Sivok’un maliyetine 9 milyon Euro vermiştir. Beşiktaş’a ihanet etmiştir. (Telegol KanalTürk)
- Şu da kesin: F.Bahçe takımı şampiyon olmak istiyorsa, deplasmanda ‘Yemekteyiz’, Kadıköy’de ‘Oscar Töreni’ programında gibi oynamamalı. (Hakan Yaşar - Vatan)
- Hakemlik yaparken 22 çakalla uğraşıyordum, insanı vücut dilinden anlarım. (Ahmet Çakar)
- Bekir İrtegün’ü Galatasaray’a, Beşiktaş’a bedava gönderirim, Fenerbahçe’ye vermem. (Devre arası transfer döneminde Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl)
- Bülent Ülgen: Sevgili Adnan Aybaba, yerli kaleci mi, yabancı kaleci mi?
Adnan Aybaba: Hiçbiri (Tribün Ateşi - Fox TV)
- Collina dünyanın gelmiş geçmiş en büyük hakemidir, en karizmatik hakemidir. Ama kafası fazla çalışmaz. (Ahmet Çakar Telegol, KanalTürk)
- 9 yıl Konyaspor’a başkan adayıyım. Allah izin verirse 9 yıl da Raşit Çetiner’le çalışacağım. (Konyaspor Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu)
- Gece kulüplerinde gezeceklerine adam gibi dinlensinler, maçlara hazırlansınlar.. Sonra da çıkıp toplarını oynasınlar.. Bu yorumları yaptığım için de bana hiiiç kızmasınlar.. Çünkü kariyerim boyunca aynı şeyleri çok yaşadım, bu işlerin faturasını çok ödedim.. İstanbul’un her yerini dolaşıyorum, kimin sahada niye dolaştığını iyi bilirim.. Şimdilik sadece bu kadarını söylüyorum... (Sergen Yalçın Vatan)
Rıdvan Dilmen: Hocam ben bakıyorum Beşiktaş’ta her yerde oynardım ama stoper oynamak istemezdim gibi geliyor...
Mustafa Denizli: Senden zaten stoper olmazdı Rıdvancım. (%100 Futbol NTV)
- Şu anda Nou Camp’ta kazanmak imkansız. Barça yıkıp geçiyor, bu sene onun yılı. İyi bir şeyler yapmaya çalışacağız, daha fazla konuşmaya gerek olduğunu sanmıyorum. (Real Madrid eski Teknik Direktörü Bernd Schuster)
- Dünyanın en iyi teknik direktörü ben değilim, ama benden daha iyisinin olduğunu sanmıyorum. (Inter Teknik Direktörü Jose Mourinho)
- Ben 17 sene futbol oynadım, toplam 3 tane sarı kart gördüm. Burak her maç sarı kart görüyor. (Rıdvan Dilmen - %100 Futbol, NTV)
Daha var..

yenisi taze taze çıktı. Bekir İrtegün konusu efsane
Sosyal ağlarda paylaş

- Bülent Ülgen: Sevgili Adnan Aybaba, yerli kaleci mi, yabancı kaleci mi?
Adnan Aybaba: Hiçbiri (Tribün Ateşi - Fox TV)

- Collina dünyanın gelmiş geçmiş en büyük hakemidir, en karizmatik hakemidir. Ama kafası fazla çalışmaz. (Ahmet Çakar Telegol, KanalTürk)

şu ikisi bombaymış
ah be ahmet abi sen neymişsin
Sosyal ağlarda paylaş

Alex vuruyor, Semih vuruyor gol oluyor. Ben vuruyorum, milletin orasına burasına çarpıyor. Artık kafayı yiyecek vaziyete geldim. (Eski Galatasaraylı futbolcu Hasan Şaş)

- Güntekin Onay: Del Bosque�yi anlatır mısın biraz Sergen?
Sergen Yalçın: Adama kamp dediler, �o ne� dedi. Kamp yaptırmamış ki hiç, kampın ne olduğunu bilmiyordu.
Rıdvan Dilmen: Ne üzülmüşsündür sen de kamp olmadığına... (NTVSpor)

Bu 2 sinin üzerine tanımam:)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:
2008-2009 sezonunun ilginç, komik, unutulmaz sözlerini geçtiğimiz haftalarda yayımlamaya başlamıştım. Bu da son bölüm:
- Bundan sonra Fenerbahçe ile oynayacağımız maçlar için federasyondan voleybol hakemi talep edeceğiz. (Konyaspor Başkan Yardımcısı Muammer Bingöl)
- Aragones bazen sinirlendiğinde, bizi arkamızdan kovalayabiliyor. O güce sahip, hiperaktif bir hoca. (Fenerbahçeli futbolcu Gökhan Gönül)
- Kaleci Ömer’in Tello’nun golünde yapabileceği tek şey, gidip Şilili’den alt dudak istemek olurdu. (Gökmen Özdenak-Telegol, KanalTürk)
- Ziya Şengül: 4 büyük takım hakem hataları yüzünden hiç ağlamasın.
Sinan Engin: Beşiktaş hariç ama Ziya Abi! (Telegol-KanalTürk)
- Ertem Şener: Baros’tan Nordbank Arena‘da gol veya goller bekliyoruz.
Osman Tanburacı: Baros cezalı, oynamıyor ki nasıl gol atacak? (Futbolig - Star )
- Galatasaray harika bir çiftlik. Sözde bir teknik direktörü var... Yakışıklı bir adam, Sex and The City’ye koy, oynar. (Ahmet Çakar - 6 Pas, Show TV)
- Azizsilin yemekten Fenerbahçeli futbolcuların kalçasında yer kalmayacak. (Erman Toroğlu -Maraton, Lig TV)
- Maçtan önce biri bana gelip ‘Galatasaray’a üç gol atacaksınız ama maçın sonunda eleneceksiniz’ dese ‘Beni bu kâbustan uyandırın’ derdim. (Bordeaux Teknik Direktörü Laurent Blanc)
- Konyaspor Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu: Lig TV Sadri Şener ve Fatih Terim’i gösterdi, beni göstermedi.
Selim Soydan: Televizyona çıkmak için mi başkan oluyorsunuz? (Ve Gool - TV8)
- Fenerbahçe yerse bence çıkaramaz. (Sergen Yalçın, Galatasaray’ın ilk golü attığı 4-1’lik derbi öncesi yorum yaparken)
- Skibbe çok iyi, çok efendi bir insan. Görsen öpüp boynuna sarılırsın. (Osman Şener)
- Aragones sokaktaki kediye söz geçiremez. (Ahmet Çakar- Telegol, KanalTürk)
- Erman Toroğlu: Domuz Gribi var dikkat etmek lazım!
Şansal Büyüka: Sana domuz falan dokunmaz hocam. (Maraton-Lig TV)
- Bünyamin çirkin fakat seksi bir erkek. (Ahmet Çakar- Telegol, KanalTürk)
- Galatasaray benim üzerimden net 2 milyon euro kâr etti. Açıkçası kriz ortamında 6.5 milyon euro edeceğimi düşünmemiştim. (Eski Galatasaraylı futbolcu Fernando Meira)
- Yusuf’la beraber Beşiktaş’ı sırtlarız diye düşünüyorum (37 yaşındaki eski Beşiktaşlı futbolcu Pascal Nouma)
- Serhat Ulueren: Başkan Demirören nerede, Devrim?
Sinan Engin: Ağlıyordur bir yerde. (Telegol KanalTürk)
Oh beee!
- Şükürler olsun, sezonu kazasız belasız bir şekilde bitirdik. (Galatasaraylı futbolcu Mehmet Topal)
- Bundan sonra Mustafa Denizli benim için Sir Mustafa Denizli’dir. (Ahmet Çakar-Telegol, KanalTürk)
- Ben biraz konsantrasyon sorunu yaşıyorum maçlarda. Zaten dikkat ettiyseniz ilk 10-15 dakikada hiç gol atamıyorum ben maçlarda. Maça mı adapte olamıyorum, nedendir bilmiyorum. (Eskişehirsporlu futbolcu Batuhan Karadeniz)
- Seyircinin bağırması az bile. Futbolcular formanın hakkını veremediler. Hepsine ‘yazıklar olsun’ diyorum. (Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav)
- Şenol Güneş benim gibi bir Trabzonsporlu. Gel dersin gelir, git dersin gider. (Trabzonspor Başkanı Sadri Şener)
- Eğer seçimi kazanırsam; Tesisleşme Şubesi açıp Aziz Yıldırım’ı o şubenin başına getiririm. Çünkü bir tek orada başarılı olur. (Fenerbahçe Başkan Adayı Şadan Kalkavan)
- Mustafa Denizli Beşiktaş’a gitti, kupalar Beşiktaş’ın oldu. Bizde olsaydı, kupalar bizim olacaktı. (Eski Fenerbahçe Başkanı Ali Şen)
- Sinan Engin: Hocam Aragones iki takım çalıştırabilir mi?
Ahmet Çakar: Aragones bir takımın yarısını çalıştırsın kafidir. (Telegol - KanalTürk)
- Mourinho, Fatih Terim kadar karizmatik değil, itici bir yanı var. (Galatasaray Kulübü Eski Başkanı Faruk Süren)
- Öğrendiğimize göre Aragones, futbolcularına ‘Aranızda ben gideceğim diye sevinenler olduğunu biliyorum, ama boşuna sevinmesinler çünkü hiçbir yere gitmiyorum; seneye de buradayım’ demiş. (Güntekin Onay - % 100 Futbol, NTV)
- Aziz Yıldırım’ın anlattıkları Pinokyo masalını andırıyor. (Fenerbahçeli eski yönetici Hakan Bilal Kutlualp)
1, 2, 3........
- Fenerbahçe’nin taraftarı 35 milyon. İnanmıyorlarsa saysınlar. (Eski Fenerbahçe Başkanı Ali Şen)
- Bank Asya 1. Lig’den düşmek dünyanın sonu değil tabii ki. Başladığımız yere geri döndük. (Güngören Belediyespor İdari Menajeri Yakup Şahintürk)
- Biz şampiyonuz. Ama birinci kim bilmiyorum. (Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun)
- Bülent Uygun: 25 derece sıcaklıkta maça çıktık. Havanın sıcaklığından oynayamadık.
Osman Tanburacı: Sen -15 derecede milleti ağırlıyordun sahanda. Bu bahaneleri bırakalım kenara. (Futbolig-StarTV)
- Fenerbahçeli oyuncular Aragones’den korkuyorlar; ama onu bitleri kadar sevdiklerini düşünmüyorum. (Ahmet Çakar- Telegol, KanalTürk)
- Başkanımızın beyanlarının arkasındayız. Gerekirse tüm yönetim kurulu olarak aynı cezayı alabiliriz. Hepimiz Adnan Polat’ız’. (Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Helvacı)
- Maçları kazanamayınca maalesef şampiyonluk kazanılmıyor. Üzgünüm. (Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones)
- Kasığında ağrı olan oyuncu o maçı oynayamaz. Hadi başkalarına anlatıyor da bize anlatmasın. Volkan bize yutturamaz! (Hakan Ünsal Maç Toplantısı, NTVSpor)
- İyi oynadığımız maçta Teknik Direktör Giray Bulak’ın yanlış oyuncu değişikliği nedeniyle maçı kaybettik. Benzer hatalar yapmaması konusunda teknik direktörümüzü uyaracağız. (Konyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Nadir Avcan)
- Kardeşin düşüyor, gözün aydın Bursa. (Ankaragücü taraftarları)
- Böyle olmaz başkent, böyle olmaz. (Bursaspor taraftarları)
- Bir dur Ahmet ya. Bi dur ya. Kaynanam olsan hanımı boşarım. (Ziya Şengül-Telegol, KanalTürk)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...