Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Maç yayın ihalesi

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Ayfer hanım muhabbetini nedir arkadaşlar ben konuya biraz antalyalı kaldım.[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bilmiyodum da okuyunca anladım.
Digitürk'te maçlar ile ilgili Derin Futbol diye bir program var. Bu programda Ayfer hanım diye bir kadın var. Bu kadın programın ismi ile uygun olsun diye derin göğüs/bacak dekolteleri açıyor. Kamerada bunlara zoom yaparak yürekleri hoplatıyor =)[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
onlyreal, 21 Mayıs 2004 13:23 tarihinde demiş ki:
Ya beyler azcik mantikli konusalim TRT falanmis:)

Beyler 1 milyar dolardan bahsediyoruz 5 sene icin ne trtsi:)

Freetvyle digiturk kapisacak ve insallah digiturk alicak.

trt eurovisionndan kaldırdığı parayla bırak 5 yılı 50 yıllık ihale alır be...ben sayısal değer bilmiyorum ama..
said:
DynamicK, 20 Mayıs 2004 00:41 tarihinde demiş ki:
saniyesi 3250 $dan reklam aldılardı

[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür..(chE)
Üstüne Şehir Örten Şehir

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 23 Mayıs 2004 17:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Admin
http://www.sabah.com.tr/gnd104.html
TRT topa girdi

TRT Genel Müdürü yarım milyar dolarlık maç yayını ihalesi için, ilk SABAH'a konuştu: 'Biz de katılacağız'

Futbol sektörünün en büyük cirolu etkinliği olan Süper Lig maçlarının yayın hakkı için ilk net tavır TRT'den geldi. Genel Müdür Şenol Demiröz "Yayın hakkı ihalesinde mutlaka biz de olacağız" dedi.
Gelirimiz Az Ama İhaleye Gireceğiz
Demiröz , "TRT gelirleri iki yıldır enerjiden ayrılan payların kesilmesi nedeniyle büyük oranda azaldı. Ama Süper Lig bizim için önemli, bir ortakla birlikte ihaleyi almak istiyoruz" diye konuştu.

ŞİFRELİ YAYINI TRT DEĞİL, ORTAK YAPACAK
GENEL Müdür ticari sır olduğu için ortağının kim olduğunu açıklamadı ama, şifreli yayının TRT değil, ihaleye girilecek ortak tarafından yapılacağını söyledi.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...