Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cem garipoglu fan club o_O

numberten

Öne çıkan mesajlar

garbage a açılcak bişi değil bu.
ciddi birşey.
gerizekalı bu insanlar tatlısın falan yazmışlar ya oha.oha.

"gardas destekcınım her zamn arkadanyım lan kız 91 dogumlu be kayserideki kızlar saat 8 den sonra kolay kolay dısarı cıkmaz bu kız gecelerı bıle dısarda be cem arkandayım gardas kac a.q. kımse bulamaz senı bu arada munevvermı ne benımle aynı ay ve gunde dogmus kendımden utanıyorum dogumumuz aynı oldugu ıcın dogum tarıhımı degıstırecegım...."

OHA.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"gardas destekcınım her zamn arkadanyım lan kız 91 dogumlu be kayserideki kızlar saat 8 den sonra kolay kolay dısarı cıkmaz bu kız gecelerı bıle dısarda be cem arkandayım gardas kac a.q. kımse bulamaz senı bu arada munevvermı ne benımle aynı ay ve gunde dogmus kendımden utanıyorum dogumumuz aynı oldugu ıcın dogum tarıhımı degıstırecegım...."

öncelikle sağlam bi küfür... 6 senelik üni. hayatımı ne yazıkki kayseride geçirmiş olmamadan dolayı aydınlatıyım siz sevgili patileri biraz..

evet 8 den sonra dışarda kız göremezsin çünkü insaan göremessin..
8 den sonra dışarda kız olmaz yapacak bişiy olmadığından gidicek bi yer olmadığından dolayı
aynı zmanda bol miktarda bu yazıyı yazan arkadaş klonu olduğundan hangi kız, dill gece gündüz dışarı çıkmak isterki...

edit: yakarım lan kayseriyi !! çok sinirlendim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...