Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dublajlı Matrix ve Kopmamı Sağlayan Şey :)

karpuz

Öne çıkan mesajlar

bu film de Neo yu direk NEO diye söylüyolar kanal d versiyonunda... yani Neo? şeklinde nio diilde hani yani... neyse bu Mistır Endırsın morpheus u kurtarmaya giderken hani "I need guns. Lots of guns" diyo sonra bunlar trinity ile beyaz bi yerde silah lar geliyo ya... sonra bunlar sırt sırta trinity silah seçiyo neo da silah seçiyo... Böyle trinity buna bişi diicek
-Neo? Diyo ama türkçe de Ne o? diye çevirince şöyle oluyo
-Neo?
-E silaaah
dermişçesine bakıyo keanu çok komik oluyo yani orda trinity neo dedikten sonra neo dönüp bakarken içinizden e silaaaaaah diyin muhteşem oluyo neyse ben anlatamadım :P boşverin
Sosyal ağlarda paylaş

heh
geçen onun dublajını yapan elemanı gördün tvde.
adam aynı zamanda wcw (amerikan güreşi) nin sunucularından birini seslendiriyo falan.

neyse adam ne dese beğenirsiniz: "keanu yakışıklı çocuk ama çok kötü bi oyuncu. seslendirirken aynı zamanda onun açıklarını da kapamam gerekiyo."

boş boş baktım bi an. ondan sonra zaten "tiriniti... yardım et" sahnesini gösterdiler koptum gittim :D[hline]The road remains wide open while your dreams are alive.
Only fear can block the way. -"Iron-Tail" Fratley
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Dolu sağneyi kestiler yine kanal D de Neo abim uyanıyor anında ayağa kalkıyor normalde abime kaslarını güclendirmek için istemsiz kas hareketleri yaptırıyorlar iğnreler filan sokuyorlar onların hiçbiri yok neyse allahtan divixi varda canımız isteyince açıp izliyoruz.[hline]You Create The Worlds
We Destroy Them.....
Virus
Sosyal ağlarda paylaş

kitaptan birşey beklemeyin de nedir ?
nese ben yanlış anlamışımdır kesin..
2. filmde entlerin eski lehçeleri(hem ses hem alt yazılarda) we gandalfın konuşmaları süper olmuştu(burda alt yazı) bana göre.
ama kitabı okumamış we kendini eleştirmen olarak gören arkadaşlar filmden çıkınca "ehaehahsdad o neydi öle be doğuya şark diolar falan,ne pohtan alt yazılardı eomer sanki konuşmayı bilmio köylü gibiydi hede hödö" gibi birşeydi. bunlara bakıp güldüm ben de tabi.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Söylemek istediklerimi dile getirememişim.Tam olarak filmden hoşlanılması için insanların kitabı okumamış olması gerekirdi.Herkesin hayal dünyasında Orta Dünya kendi kafasında canlandı filmde Orta dünyada yapılan en ufak bir değişiklik bile insanın filmi kötü görmesine neden oluyor.Bence film Türkçe alt yazılarda kalmıştı ama Entlerin seslendirilmesi süperdi bunun yanında Silmarillion'u ve Lotr okumamış insanların atıp tutmasi sinema salonuna ayrı bir hava veriyordu.Büyücüyü uodan tanıdıgı kadarıylan hadi bre çak bir kal vası diyen tipler filan süperdi.Bu sırada ha konu neydi hımms Matrix mafettik konuyu :d[hline]You Create The Worlds
We Destroy Them.....
Virus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 17 April 2003 22:05 tarihinde demiş ki:
bu film de Neo yu direk NEO diye söylüyolar kanal d versiyonunda... yani Neo? şeklinde nio diilde hani yani... neyse bu Mistır Endırsın morpheus u kurtarmaya giderken hani "I need guns. Lots of guns" diyo sonra bunlar trinity ile beyaz bi yerde silah lar geliyo ya... sonra bunlar sırt sırta trinity silah seçiyo neo da silah seçiyo... Böyle trinity buna bişi diicek
-Neo? Diyo ama türkçe de Ne o? diye çevirince şöyle oluyo
-Neo?
-E silaaah
dermişçesine bakıyo keanu çok komik oluyo yani orda trinity neo dedikten sonra neo dönüp bakarken içinizden e silaaaaaah diyin muhteşem oluyo neyse ben anlatamadım :P boşverin

Arkadaşın kusuruna bakmayın siz..[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ...
Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ...
Chang-chang, changadee-chang-chibop ....
Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ...
Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ...

AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...