Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

OKuduğum kadarı ile lvl 8 olup gazete kurman gerekli. 1000 Subscriber olduğunda media mogul oluyosun felan. Yoksa herkes tomarla news gonderirdi herhalde.

Bu arada farklı bir oyundan tüm arkadaşlarımı kendi invite'ım yoluyla transfer ettiğim için hatırı sayılır bir para gelicek bana. Minimum 30 kişi olmakla beraber 40 kişiyide bulabilir. Bu yüzden küçük çaplı bir servet oluşturabilirim. Oyun parası ile neler yapılabilir acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

NeroWarden said:

OKuduğum kadarı ile lvl 8 olup gazete kurman gerekli. 1000 Subscriber olduğunda media mogul oluyosun felan. Yoksa herkes tomarla news gonderirdi herhalde.

Bu arada farklı bir oyundan tüm arkadaşlarımı kendi invite'ım yoluyla transfer ettiğim için hatırı sayılır bir para gelicek bana. Minimum 30 kişi olmakla beraber 40 kişiyide bulabilir. Bu yüzden küçük çaplı bir servet oluşturabilirim. Oyun parası ile neler yapılabilir acaba?

Kafadan o goldlarla bir sürü şirket açarsın, oradan gelenlerle tüm siyaseti satın alabilirsin :D
Sosyal ağlarda paylaş

Biz aslında kendi çapımızda bir organizasyon işine girdik. Tam organize olamadık ama ilerde şekillenir. Grubumuzda gelen elemanları anadolunun çeşitli bölgelerinde farklı iş kollarına yerleştiriyorum. Herkes farklı sektörde olduğu için grup içinden dışarıya para çıkmıyo (İlerisi için düşüncemiz bu) Oyunu biraz daha finansal olarak düşündüğümüz için politik görüşümüz henüz belli değil. İş gruplarına böldüm herkesi. 1 hafta sonunda oluşacak durum neler yapabileceğimizi bize gösterecek herhalde. Yada stratejimizin ne kadar işe yarar olduğunu.

O zamanda politikaya atılabiliriz herhalde :)
Sosyal ağlarda paylaş

Siyaseten benim Önerim senin ALTKÜLTÜRde yazdıklarını gerçekleştirebilmek için Ülke savaştan çıkana kadar, Ekonomi sağlama alınana kadar, sağlam bir ordu kurup, tüm Yunan ve ABD meşeli hainleri banlayarak veya hackleyerek yokedene kadar Totaliter bir tek parti düzenine geçmek. Tabii Parti derin devleti GEnç patiler Rahatsız grubundan olacak. Ekonomikk olarak Nerowarden ve başka kullanıcılar temel oluşturabilirler..
Sosyal ağlarda paylaş

Organizasyon dediğim kendi grubumdaki insanları oyunda yönlendiriyorum sen grain sektörüne gir çalış ilerde şirket kur sen food sen iron sen weapon gibi. Yani silah yapılacaksa hammadde yine grup içerisinden temin edilecek. Tabi o silahları ne yapacağız bir fikrim yok. Dediğim gibi şu anda fikrim piyasa dominesi. İlk etapta piyasayı domine etmeyi deneyeceğiz. Geldiğimiz oyunda bayaa bir piyasa altyapımız olduğu için başarabiliriz diye düşünüyorum. Çünkü grubumdaki bir çok oyuncu hard core oyuncular web based oyunlarda.

Tabi elde edilen gelir yunanlılara veya amerikalılara gitmicek. Sonuçta bu ülkede yaşıyoruz ve ambargolarına uyarız. Gerektiğinde karşılıksız ürünleride veririz. Tabi boyle bir seçenek varsa. Ama ilk etapta dediğim gibi ekonomik olarak oynamayı düşünüyoruz. Oyunu tanımaya çalışıyorum şu anda. 3 gündür okuyorum bulabildiğim bütün kaynaklardan. Neler yapabileceğimizi tam kestireyorum açıkçası. Ama insan gücümüz var. Elbet bişey olacaktır :)
Sosyal ağlarda paylaş

İşte bende onu dicektim :) Paticik grubunu destekleriz herhalde de parti olarak bilmiyorum :D Paticik Partisi komik geliyo. Role play seven insanlarız heheh.

Birşeyi merak ettim. Multi olayını nasıl engelliyolar oyunda. Birisi 10 tane multi açıp parti kurarsa yada ne bileyim invite yoluyla para kazanıp abuse ederse engelleniyodur inşallah bunlar. Boşuna emek harcamış olmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...