Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

Bazı kısımları tam olarak anlamadım,

Neyi uyarlıyorsunuz? Takımların adlarını mı değiştiriyorsunuz? Hiç kimsenin oturup da bu takımın adı neydi, kim ki bu diye uğraşıp iddaa oynayacağını sanmıyorum. Madem böyle bir şey yapıyorsunuz bir fikir olsun e-Fenerbahçe, e-Galatasaray gibi isimler olsun.

Tutacağını sanmıyorum pek, hatta oyun içi kurallara uygun olup olmadığından da emin değilim ama bakalım hayırlısı kolay gelsin :)

Bir öneri daha önce İngiltere lig'ini çevirmekle başlasaydınız keşke, dünyanın en eğlenceli ve herkes tarafından bilinen ligi. Macaristan'lı insanların kendi lig inden çok İngiltere, İspanya gibi liglere iddaa oynadığına eminim. En azından yakın çevremde iddaa oynayanları düşündüğümde Tr maçlarından çok bilinen avrupa liglerine maç oynanıyor

Edit: Düşündümde bence kesinlikle izin verilmeli
"eRepublik offers a real second life"
Sosyal ağlarda paylaş

ben anlayamadım lan o projeyi ama basarılar.gazeteye ihtiyac olursa ben yardımcı olurum.

bu arada background degismis ilk actıgımda ne oluyo lan yine ff e dedim server göcmüs dicektim dikkatli bakınca binalar deniz falan güzel olmus.ama sayfanın alt kısımları beyaz ve cok anlamsız duruyor oraları doldururlarsa cok güzel olur.
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

Bazı kısımları tam olarak anlamadım,

Neyi uyarlıyorsunuz? Takımların adlarını mı değiştiriyorsunuz? Hiç kimsenin oturup da bu takımın adı neydi, kim ki bu diye uğraşıp iddaa oynayacağını sanmıyorum. Madem böyle bir şey yapıyorsunuz bir fikir olsun e-Fenerbahçe, e-Galatasaray gibi isimler olsun.

Tutacağını sanmıyorum pek, hatta oyun içi kurallara uygun olup olmadığından da emin değilim ama bakalım hayırlısı kolay gelsin :)

Bir öneri daha önce İngiltere lig'ini çevirmekle başlasaydınız keşke, dünyanın en eğlenceli ve herkes tarafından bilinen ligi. Macaristan'lı insanların kendi lig inden çok İngiltere, İspanya gibi liglere iddaa oynadığına eminim. En azından yakın çevremde iddaa oynayanları düşündüğümde Tr maçlarından çok bilinen avrupa liglerine maç oynanıyor

Edit: Düşündümde bence kesinlikle izin verilmeli
"eRepublik offers a real second life"

Zaten dediğin gibi yani e-Galatasaray e-Manchester-United tarzinda olacak oyun içi kurallarına uygun baktım kontrol ettim oyunun içinde olduğu sürece sorun yok eh bizde oyunun içinde böle takımlar yaratıp sankı kafamıza göre puanlama veriyoruz ama halbuki realden puanlamaları alıcaz.

Dediğin gibi Avrupa maçları ağırlıklı olacak bu yüzden Avrupa liglerine önem verdik daha çok
Sosyal ağlarda paylaş

Q5 Alcaksan - Switzerland (36 Gold)
Q4 Alcaksan - Bulgaria (20.39 Gold)
Q3 Alcaksan - North Korea (10 Gold) "Bulamazsın ama.."
Q2 Alcaksan - Norway (6.55 Gold)
Q1 Alcaksan - Estonia (2.78 Gold)

Bence şirket kur ama kuracaksanda iyi araştırman gerekli. Bizde şirket kurucaz da okadar çok şeye giriştik ki bi anda karmakarışık hal aldık.

1)Medya yönünden Reuters kurduk "Beta'da"
2)Golocker Idaa sistemi aktif olcak inşallah yakın sürede
3)Banka kurma işine giriyoruz
4)Şirket kurcaz ama pazar araştırmaları henüz bitmedi
Sosyal ağlarda paylaş

30 altın şirket kurmak için az bile. Çünkü org da kurucaksın muhtemelen. 5 gold sermaye için az olabilir ilk etapta. Tabi pazarına göre değişir. Ham madde çıkaracaksan min q3 company lazım kar için. Food ile 5 gold yeter diye düşünüyorum. Weapon vs için hayal 5 gold =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...