Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

bendede 27 gün dio,en son 3 günüm vardı türkiyedeki şirkette,şirket değişnce oldu.

abi bu arada gift gönder dedim offer a gift vardı ordan,donate monate anlamıorum ki,işini gördüyse iyi

bu arada arkadaşlar ya toparlanalımda inceden vatana dönüp politika işine girelim mi ne dersinz ya ?
Sosyal ağlarda paylaş

eTürkiye yaşanacak memleket değil. Yurt dışındaki arkadaşlar öyle 20-30 goldla da dönmeyin, gerekirse şirket kuracaksanız yurt dışında kurun, ama eTr, hiç güzel bi memleket değil.

Fiyat kırılıyor ürün satarken, zarara giriyorsun artık bi yerden sonra.
Piyasalar zaten pahalı, ekmeğinden silahına, giftine, herşey çok pahalı.

3 günde 1 gold alıyorum macaristanda, ekmeğimi de silahımı da ucuza temnin edebiliyorum. Niye gireyim ki heyecana
Sosyal ağlarda paylaş

Yurtdışında çalışmak daha iyi, ancak çok büyük bir gelir farkı olmuyor sanki, bunun yerine medal'lardan gelen gold'lar çok daha taze güzel oluyor :) Indonesia'dayım şu anda, CG'yi almazsak da kesinlikle şirketimi e-TR'de kurmayı düşünmüyorum, şirketlerin kazancı da az e-TR'de. Zor yani e-TR'de yaşamak

Bu arada ben bu dünya savaşı'nı da anlamadım, nasıl oldu tablo bir anda tersine döndü, nerden geliyor bu değirmenin suyu demekten alamıyorum kendimi... ABD ve müttefikleri tüm bütçesini bitirdi gözüyle bakılırken durmadan para saçmaya başladılar, ışık hızında tüm yerlerini geri alıyorlar bunun yanında İspanya toparlandı, Kanada bölgelerini geri almaya başladı. Savaş bu seyirde devam ederse Lazokratların CG hayalleri iyice suya düşecek gibi ( düşmedi mi ki acaba daha :) )
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

arkadaslar shufta(nerowarden) ile olan röportajımız

link

http://www.erepublik.com/en/article/-nl-t-rk-y-netici-ile-zevkli-ve-faydal-bir-r-portaj--901130/1/20

sirket kurmak ve yönetmekle ilgili.
tabi ki de vote ve subscribe etmeyi unutmayın =)

bu arada erepublik gg,sanırım bakım varmıs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...