Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

abi bakabiliyorsun diğer ülkelerdeki işlere,
bence önce işçi maaşına bakın, sonra q1 silah ve ekmek fiyatına en son da altın fiyatına,
maaşlar için kendi skill'ime göre, fransa rusya ve macaristan da günlük .5 golda yakın para alıyorum ancak q1 silah fiyatları değiştiiği için en ucuz olan rusyadayım,
aynı maaşa daha çok silah alıp daha yüksek damage vurabiliyorum (:
Sosyal ağlarda paylaş

gördüm gördüm,abi ben Türkieyde 3 liraya çalışıodm,şimdi yarın bi işe gircem 11 Ruble verio, 1 ruble 2.5 YTL mi neymiş,şahane bi durum olcak.

bu arad a6 gün dah açalışırsam hard worker madalyası alcaktım,burdan devam ederim heralde ona dimi ? memleket değiştirince rengimiz değişmez umarım :d

bu arada vatandaşlıkta değiştirmedim,burda biraz ekmek parası kazanıp memlekette altına çevirip şirket mirket takılırım,ama bu sırada parti marti varsa politik bişiler girişelim paticik halkı
Sosyal ağlarda paylaş

+savaşmak için silah şart değil, silahsız da savaşıp 2 exp kazanabilirsiniz.
silah toplam damage'inizi arttırıyor.

+altın döviz hede hödösü gibi
monetory market gibi bişi var orada marketplace'de değil (:
bir üstteki menü sanırım ya da bir altındaki.

+evin getirisi q4 ev mesela, q4 ekmek gibi oluyor, yaklaşık 4wellness
q5 ekmek almak her seferinde çok pahalı oluyor ama
q4 ev + q2 ekmekle günde 5wellness fln ediyor,
tam bir değer yok sistem şöyle
50wellness'a q4 ev + q2 ekmek 6 wellness veriyorsa
90wellness'a q4 ev + q2 ekmek 4,5 wellness fln veriyor

bence para biriktirip ev almak mantıklı

q4 ev + q2 ekmek benim günlük olayım
q3 işte çalışıyorum + work toplam günlük -4 wellness kaybım oluyor ev sayesinde wellness'ım sürekli düşmüyor +4-4 sabit kalıyor bu da günlük savaşma ihtimalimi arttırıyor.

misal her gün 1wellness bile düşse bir yerde bir gün 1 kez az savaşıyorsunuz 90+ yapmak için o da 2 exp kaybı demek

Türkiyede fln ev pahalıysa bence 2 tane bilet alın evin en ucuz olduğu yere bakın yaklaşık kaç altın ediyor o ülkenin parasıyla
zaten lvl 6 olduğunuzda str 5 olduğunda ve 30gün çalıştığınızda toplam 15altınınız oluyor
20-22 altın civarında q4 ev
gidin ev fiyatı en ucuz ülkeye, evi alın, sonra çalıştığınız iş yerine geri dönersiniz (:
tabii iş verene haber verin işten çıktıktan sonra sizi tekrar almayabilir :P
Sosyal ağlarda paylaş

ekmek alcan çalıştığın iş yerine bak kaçıncı seviye
atıyorum q3 bir işte çalışıyorsan her gün -3 wellness gider çalıştığında
gift bulabilirsen gift iste arkadaşlarından
sonra en az çalıştığın işteki kadar ekmek al
q2 ise q3 ekmek almaya çalış
sonracığıma train yapma!, varsın str'n az gelişsin şimdilik
40ın üzerine çıktığında savaşa gir,
sonra heal diyip 50 wellness alırsın [ dikkat et bulunduğun bölgede q kaç hastane varsa *10 wellness alırsın. ]
sonra 80 fln olur wellness'ın o gün başka savaşa girme
öbür gün 50ye düşene kadar savaş sonra heal de 100yap
sonra 100den 50ye düşene kadar savaş, sonra heallen 100yap
böyle yaşamına devam edersin
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar topicin başından sonuna kadar wellnessinizi 40 ın altına indirmeyin çıkartmaz zor diye herkes dedi.

33 wellnessi tek yükseltme yolarıe;

1) Bir kaç gift attıracaksın kendine.
2) 2 gün boyunca en yüksek yüksek kalitede (q5)ekmek yiyeceksin train ve work yapmadan.
3) Orta kalitede (q3) ekmek yiyeceksin ama train yapmıcaksın.

Ha birde şunu soyliyim q3 firmada çalışıpta wellness yükseltemezsin. Çık ve q1 firmalardan birine gir. Seni atmalarının sebebide düşük wellnessla çalışıyor olup onlara zarar ettirmen.

Bu dediklerimden birini yaparsan 2-3 gün içerisinde 40 wellness a ulaşıp savaşa girebilirsin. Savaşa girdikten sonra bir kere fight deyip bölgendeki hastanenide kullanarak 80 wellnessa çıkabilirsin.

40 wellnessin altında savaşamassınız bu yüzden 40 ın altına düşmeyin deniliyor. Savaşamadan hastanede kullanamassınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...