Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

firatram said:

Efrasiyab said:

Firatram adım Efrasiyab gene:) nasıl ekleyeceğim seni* Oy nasıl vereceğim, kime vereyim? Ayrıca Wellnessim 45 2 1 yıldızlı 1 2 yıldızlı yiyecek aldım, kendi kendine mi tamir olacak?

Birde bu ne saçma şey ya, 1. ve 2. BÜyük partiler Tamamen Yunan ve Amerikalı, herbir köşede isyan var, ve toprakların çoğu kaybediliyor. Birisi Dur demeyecek mi?

Yukarıdaki arama kutusuna Nospray yaz, ordan profilime gir ve add yap, bana onay gelir ama ben seni ekledim şimdi :)

Oy vermek için 7 lvl olman lazım. Wellnessinde kendi kendine günlük olarak artar. Ne kadar fazla yıldızlı alırsan o kadar çok iyileşir. Bir öneri vereyim, sakın goldlarını çarçur etme, goldlar çok önemli.

Evet son 3 gündür böyle malesef. Bu akşam msnden toplantı yapılacak işte 20.00'da 15 dk kalmış yani. Şunu msn kişi eklemeden eklersen katılabilirsin :
[email protected]

Bu arada efrasiyab seni ekleyemiyorum firefox sapıttı, belki gelmiştir davet ama..

Tamm ekledim seni. Gold yok, alınacak mı? bende gireyim o zaman, bu arada hızlı level nasıl atlarım. Hergün train ve work yapma haricinde?
Sosyal ağlarda paylaş

oha güzelmiş lan :D deneme amaçlı başladım bende bakim süper soldier olmak hedefim :p iş buldum, army training yaptım, 1 tanede ekmek aldım lol, level 2 oldum bakalım nolcak :)

edik:Blue Shield adım

lvl 3 e 1 xp kaldı lakin ilk günde yapılcak şeyleri yaptım sanırım avatar falan herbişi.
Sosyal ağlarda paylaş

Her zamanki gibi yayılmacı bir politika izlenmiş. Pati olarak bir parti kurmasakta bir organizasyon kuralım ilerde. Baktık yönetimden memlun değiliz koyarız darbeyi =) Zaten böyle bir yönetim devam ederse 2 hafta sonra Türkiye'yi Ankara ve çevresi olarak görebilirsiniz.

Türkiye'ni gayri sarfi yurt içi hasılatı:
231.02 Gold
ABD'nin gayri sarfi yurt içi hasılatı:
2152.19 Gold

Ülke resmen batıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...