Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

potansiyel eu2ciler

dark-dr

Öne çıkan mesajlar

hoca oyun içine yazılamıyor bazı şeyler acelele, net anlatamıyorum düşüncelerimi. tam ve net görüşlerimi yazacak vakit olmuyor savaşın ortasında. müttefik ayarlayacaksam elbette ki başlamada esnasında o pause sırasında arayacağım, pause'u kaldırdım sonra hiç konuşmadım neredeyse çünkü player'a karşı savaş verirken 1 gün kaçırmak bile önemli asker hareketlerini, yazacak edecek zaman yok aktifse savaş..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

hoca sen dedin ben dedim yapmayalım da sorunlar var yani, konuşarak halledilmeli. ya da unuttum şimdi kimdi, birisinin başka bir tartışmada dediği gibi "gelin arka sokakta takalım birbirimize".. :-p

öyle mi tercih edersiniz? :lol:

ekleme: 300 mesaj olmuş eh bayağı bereketli oldu bu başlık..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..

[Bu mesaj Sam tarafından 20 Mayıs 2004 20:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sam uzatmayalim bu konuyu ama bak bukadar kisi birsey soyluyorsa ortada gercekten birsey var demektir.Degistirmeye calis oyun tarzini , enazindan diger 10 kisinin hatri icin..

Bu arada senin yaptigin sarcasm degil olsa olsa kotu espri olabilir .)[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change

Sosyal ağlarda paylaş

herkesin ortak görüşü hrkesin ortak keyfi için görmezden gelinebilir zaman zaman. demokratik cumhuriyet yönetmiyoruz, multi oyun oynuyoruz ki manipülasyonlar sayesinde insanların ortak keyfi sağlanabiliyor.

bak mesela "kimse kimseye karışmasın, herkes istediğini seçnsin" olayı da mantıklı değil. yeni başlayan adam asıl bir ülke istediğini söylüyor, bir ülke öneriliyor. "hayır ben bilmemneyi alacağım" adam alıyor ülkeyi, 2 yıl sonra "püff amma zormuş" ya da "püff sıkıldım yapacak şey yok" lafları çıkıyor. ben valkyrie.net'te oynarken gavurların arasına girince onlar benim adıma ülke seçiyordu, ben "şunu istiyorum ille" gibi birşey olmuyorgenelde, denge esasına bağlı olarak dağtılıyor oyuncular ki herkes de kendi istediği ya da ustalaştığı ülkeyi seçemiyor..

pause da benzer bir durum, ortak keyif için ortak fedakarlık gerekir zaman zaman..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

benim bildiğim yok arcane ama zaten alt+tab yapabiliyorsun gerektiğinde..

ekleme: aysn olayı bir pause'la düzelir ama tabii zırt pırt alt+tab yapılmaz, acil gerekiyorsa..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..

[Bu mesaj Sam tarafından 20 Mayıs 2004 21:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla bu geçtiğimiz oyun devam edecek bir şekilde, birileri kişisel tercihleri ile sıçtı diye 9 kişinin emeği yanamaz.

Ah tabi portekiz olduk diye ezik oyuncu değiliz sam, senin beceremediğin diplomasi ile güzel bir hayat kurduk kendimize o oyunda.
O da olsun portekizin olayı ileride ortaya çıkıyor ve biri kaybediyor diye ben ileriye yönelik emeklerimi yakamam kusura bakmayın yani.
Sen olmasanda yarın devam etmeliyiz o oyuna.

Ayrıca yeni oyun aynı haritada açıldı! şimdi sam efendi ispanya oldu :p eh yenilmek acı geldi 2 kere aynı oyunda olsa gerek :)

no offense ama balıkçılık güzel hehe[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

mex no offense ama sana kafa atacağım çokbilmişliğe devam edersen.. :) neymiş yenilmeye doymuşum lol

iyi oynarsınız oyununuzu, oynamayın diyen olmadı. sen 20 yıl koloni yaptıysan ben 45 yıl yaptım önceki oyunda ve sızlanmadım oyun değişti diye. 3 paralık olay için kendini paralama bu kadar..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ben bişey sorayım hehe
Şimdi bi arkadaşla 2 kişi oynamayı denedik bi kaç sefer olmuyor bi türlü
Ben host olursam arkadaşın ordular hareket etmiyor, o host olursa benimliler hareket etmiyor
yani ediyorda bi yeri işaretledikten 2 ay sonra gitmeye başlıyorlar
aramızdaki ping 80 falan
neden olurki bu 2 kişide bu kadar lag olması anormal değilmi?
(bende 256adsl var onda kablo var)
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam düzelttik olayı hehe
slowda oynamak lazımmış :P
arkadaş eirre bende scotland oldum
5-6 sefer denemeden sonra ingiltereyi tamamen işgal etmişken yine ally olan france barış imzaladı ve bi önceki savaşla birlikte 4 provunu aldım
ama ingilterede henry ile gitti eirre yi kuşattı tamamen ne alakaysa
şöyle coop olabilecek ve fazla aşmış ülkeler olmayan 2 ülke tavsiye edermisiniz? :)
Sosyal ağlarda paylaş

forumda 22 sayfa birbiriyle kavga eden, oyunda da laf sokmadan duramayan insanların arasına ortamı yumuşatmak için girip işi geyiğe dökmek sonra üstüne bir de fırça yemek de yalanmış ben de bunu öğrendim ;)

paşa paşa single player oynar orda rezil ederim caanım mother russia'mı, anca zili çalan kapıcı bozar keyfimi[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

eheh hayırdır, yorgan gitti kavga bitti misali ben ayrılınca paşa paşa oynarsınız sandım, öyle olmadı mı? :)

ve evet arcane fantasy işi yalan iş, oyunu yalayıp yutup değişiklik olsun diye oynanabilir ancak..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

ya su olay nedir ; hepeorhorloya dokunmayin okkaribustuk gelirse oynar.

ya da ; hedeyi batirdin simdi kimse oynayamyacak !

yahu oyun bu be tabii ki batacak. neyi kasiyosunuz anlamadim ki. batmissa batmistir batmamissa batmamistir.

harita boyamaca olmasin. yahu niye olmasin ? oyun bu ? olacak tabi isteyen onu yapsin. eglenicez neticede.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...