Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyun lazım oyun

Eralp

Öne çıkan mesajlar

Şu 1 aylık güzel tatilimi bolca oyun oynayarak geçiresim var. Şöyle 3-4 gb dan büyük olmayan, torrent cart curtla kolaylıkla indirebileceğim, mümkünse aksiyon olmayan, olacaksa da aşırıya kaçmayan güzelinden bi oyun öneriniz var mıdır? Eski efsane oyunlar kabul edilir :) .

daha yeni fallout3 bitti, fallout 2 den sonra leş gibi geldi be.
Sosyal ağlarda paylaş

Arcanum çok öldür ilerle gibisinden bir oyun gibi duruyor, fallout3 ten sonra her oyuna korkarak yaklaşıyorum artık :D .

Hayatımda dota oynamadım ama orijinal warcraft 3 setim var desem taşlar mısınız :D ?

Osso said:

http://forum.paticik.com/read.php?35,3184836,page=1

Yeni üyelik alımları durdurulmuş..
Sosyal ağlarda paylaş

Eralp said:

Arcanum çok öldür ilerle gibisinden bir oyun gibi duruyor, fallout3 ten sonra her oyuna korkarak yaklaşıyorum artık :D .

Hayatımda dota oynamadım ama orijinal warcraft 3 setim var desem taşlar mısınız :D ?

Öldür ilerle dedin ya, regal reklamları geldi aklıma. Arcanum içerdiği diyalog miktarı ve kalitesi konusunda Planescapele falan yarışabilir. Oyunu kaç kere bitirdiğimi unuttum halen yapmak istediğim şeyler var. Ha ama istersen evet kimseyle konuşmazsın, hack'n slash gibi devam edersin. Ana senaryoyu takip etmek gibi bir zorunluluğun yok oynadığın süreçte zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Eralp said:

Öldür ilerle dedin ya, regal reklamları geldi aklıma. Arcanum içerdiği diyalog miktarı ve kalitesi konusunda Planescapele falan yarışabilir. Oyunu kaç kere bitirdiğimi unuttum halen yapmak istediğim şeyler var. Ha ama istersen evet kimseyle konuşmazsın, hack'n slash gibi devam edersin. Ana senaryoyu takip etmek gibi bir zorunluluğun yok oynadığın süreçte zaten.
yok be moruk arcanum bana hiç kaliteli gelmedi diyalog olarak , şöyle daha fazla seçenek alternatif diyaloglar beklerdim fallout tarzı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...