Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple Worldwide Developers Conference 2009 - 8 Haz. Pazartesi

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

Ölümcül soruya gelelim o zaman. Amerikadan alınacak bir 3Gs burda çalışır mı yoksa illa hack JB falan mı yapmak gerek? Daha dogrusu Amerikada kilitlenmemişi satılacak mı?
amerika'da kitlenmemisi onumuzdeki mart - nisan gibi cikar abi, yeni iphone cikmasina yakin, stoklari bitirmek icin yani.

yine kodumun at&t'si saticak. tethering icin data plan'a 40 dolar daha ekleyip totalde 70 dolarlik paket yapicaklarmis dedikodulara gore.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

cep telefonunda iki kamera cok sacma bence(video konferans her turlu sacma), hatta tekine bile karsiyim ama ne yazik ki standart haline geldi o da.
yok abi sacma degil video call guzel bisey ya
ama ne yazik ki amerika'da avrupa'daki gibi kaliteli telefon yok iphone ve bb haric, nokia'nin yeni modelleri falan 0 yani bilmiyo kimse. 3G var video call yapan yok
Sosyal ağlarda paylaş

abi burada 3g cok yaygin, video call yapabilecegin telefonlar da var, fakat hic yapani gormedim. ofiste de yaygin degil burada.. kulturle alakasi var sanirim.

kaldi ki, ben apple'in bu tarz kararlarini bazen cok seviyorum. herkesin "olmazsa olmaz" dedigi seyleri urunlerinden cikabiliyorlar hic cekinmeden. ikinci kamera da bunlardan biri..
Sosyal ağlarda paylaş

Olmazsa olmaz değil de (annem ve babamda full 3g destekli telefonlar var neredeyse 3 senedir bir kere video call yapmadık) olsa daha iyi olur tarzında bi özellik o. Ara sıra kullanılabilir yani. Konserde sadece ses dinletmezsin mesela, direkt görüntü gider karşıya dsf. Oğlunu özleyen sevgilisini özleyen mis gibi görür işte.

Gerçi artık msn var, skype var da, o laptopları sürekli taşımak zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Video olayını arka arkaya fotoğraflar çekip birleştirerek yapıyor, dolayısıyla hem kalite ve fps düşük oluyor, hem de deli gibi sistemi yorup pil yiyor.

Hızlanmış, kapasitesi artmış ve birkaç özellik daha gelmiş, ben 3G sahibi olarak gayet özeniyorum şahsen de yükseltmeye değecek kadar özellik de gelmemiş, hele Türkiye'ye geleceği fiyatları düşünürsek. Tam bir Apple pazarlama klasiği :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

bu voice control'un olayi, speech to text olmasi. herkesin adini kaydetmiyorsun onceden. sen soyledigin anda ne soyledigini anliyor.

Bunun yeni nokialarda da olduğundan eminim.

Bu voice control'ün olayı, iPhone'a gelmesi. Onun dışında diğer telefonlardakinden bi farkı yok. Bir de soru sorma geyiği güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...