Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasy 14 online

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Yani iste azicik daha oyuncuya secenek/ cesitlilik imkani olsa + combat az daha akici olsa bende veririm..cunku kurulu evren olsun karakterler olsun, zibilyon adet garip yaratik olsun guzel ortam..

Bu arada, Error 90000 gorurseniz kolay gelsin. Instanced quest ve dungeonlarda cinematigin yarisinda patliyor, ve login-logout farketmiyor ayni yerde crash etmeye devam ediyor..Main quest'te oldu bana, questi sildim, instancedan zor bela ciktim tekrar denedim 6cida duzeldi...Forumlarda en baya agliyor millet, dikkat derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

ilk başta hangi classı seçtiğinin önemi var mı

ben Conjurer başladım

Scholar Requirements
Arcanist (30) -> Conjurer(15) -> Thaumaturge (??)

Paladin Requirements
Gladiator (30) -> Conjurer (15) -> Marauder (??)

Bard Requirements
Archer (30) -> Conjurer (15) -> Lancer (??)

White Mage Requirements
Conjurer (30) -> Arcanist (15) -> Thaumaturge (??)

bunların hepsini olabilir miyim, tamam white mage'de ilk başta gösteriyor da, sonra Bard hoşuma gitti mesela. Conjurerı 15'de bırakıp ARcher ile devam edebilir miyim?

aynı karakterde 16 conj. 17 gladiator yaptım ucuncu olarak pugulist aldım ilk lvlde hem conj. den hemde glad. den skill kullanabiliyorum istediğimiz kadar clası tek karakterde toplayabiliyoruz tabi lvl lamak işgence olur ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Thanks for pre-ordering FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn!

We will send you an email before the Early Access period starts with all the required steps to download the game and set everything up in time.
Please keep your pre-order code safe until further instructions are provided via email on how to redeem it.
Don’t forget you can still sign up to participate in the Beta test clicking on the button below.
See you soon in Eorzea!

sanirim beklemem gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bu questten gelen set nedir abi ya ahaha. başlarım statına diyip giymedim

http://i.imgur.com/VsKq7Ad.jpg

grafikler lowda falan sanırım şunda bu arada.

jap voiceover çok iyi bu arada birkaç questte vardı

grafikler tera online levelında değil. ama tera gibi baymıyor, questing mesela. art style, writing falan çok önemli atmosfer için. denildiği gibi tam ff oyunu olmuş. tera'daki grafikler olsaydı epic olurdu tabi oyun. lightning çok başarılı 2003 yılından kalma textureları kamufle ediyor işte.

ama atmosferden kotarıyor, day & night cycle ve hava değişimleri çok iyi. community zaten iyi, millet quest alırken iç içe girmiyor dikkatimi çekti. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...