Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasy 14 online

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Bu arada 25 Ekim'e kadar hesap açıp hesaba karakter slotu eklemiş olanlara 30 gün daha bedava oynama şansı verilecek, oyun hakkında çok fazla negatif geri bildirim alınca SE böyle bir karar almış. İlaveten bir yol haritası hazırlayarak Aralık itibariyle şikayet edilen özelliklerin oyuncuların istekleri doğrultusunda değiştirileceği açıklandı.
Kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
varya bu final fantasy 14 online oyununu o kadar çok bekliyor ve istiyordumki. Hatta geceyarısı alıyordum. Allahtan almak istediğim site türkiye kredi kartına onay vermedi.

Oyun çıktı. youtube da seyretmediğim video kalmadı, girmediğim forum kalmadı.

oyun TEK KELİMEYLE REZALET.
iki kelimeyle REZALET ÖTESİ. bisey olmuş. Mage skilleri healer skilleri hiç bir skilde ahım sahım bisey yok. adamların etrafında bir ışık parlıyor o kadar.

youtube de ff14 ile alay geçen bir ton video var. Arazideki kopyala-yapıştır usulü yapılan şekiller vs. Adam haritada bir yolun üstünde koşuyor. Haritanın yarısını kat ediyor. 11 tane aynı şekilli kayaların önünden geçiyor. 5-6 tane kaya belli bir açıyla bir arada duruyor.

Oyunda mob kaçmaya baslıyor. Bizim eleman ardından son vuruşu yapmak için onu takip ediyor. Ama ne takip. Yarım harita sürüyor nerdeyse. flawingo vari kuşu bir görceğiniz. harita boyunca geçmediği playerlar, arazi engelleri yok. yazarken bile güldüm yahu.

ff 7, ff8, ff 10 gibi ahım şahım efektli bir oyun beklerken. ortada sadece 3 boyutlu orman-mekan vs. tasarımından başka birsey yok.

bisiy diyimmi. NOBUO UEAMATSU'mudur nedir o adamdan sonra final fantasy oyunlarının hiçbirinde ruh muh kalmadı. ff 10'u 230 saat oynamışlığım vardı. ff 12 yi 28 saatmi ne oynadım. Oyunu direk bitirdim sadece.

final fantasy oyunlarına artık 1000 kere düşünüp girerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...