Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mehmet Topuz Fener'e ...

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

sinad said:

Köle ticaretimi yapıyorsun ?

İyi ver bonservis bedelini al adamı Mardinspor a
adam gelmek istemezse gelmek zorundasın lan kahpe sana para saydım gündüz maça akşam pavyona çıkıcaksın mı diyeceksin ?

ya adamın razı olması tabiki şart bak ne dedim ben az önce

eagle_dnz said:

bildiğim kadarıyla mehmet tamam demeden fb zorla alamaz ama beşiktaş ta kulüple anlaşmadan da mehmeti alamaz

şu an mehmet derse ki madem anlaştınız iyi peki oynarım tamam kalır oynar fb de sonuçta parayı verirsin kabul eder ama derse ki olmaz fifaya falan giderse büyük ihtimalle kayserispora ceza gelir mehmete de verirler bonservisini derler ki istediğin yere git serbestsin
Sosyal ağlarda paylaş

eagle_dnz said:

tamam ben de onu diyorum sina işte futbolcuya gidemiyorsun yani kulüple görüşmen gerek önce bjknin yaptığı kural dışı derken ondan bahsediyoruz kulüple anlaşmadan futbolcuyu alamaz kontrat devam ederken

Ayrıca şu da var. Mehmet Topuz 2 senedir transfer gündeminde olan bir futbolcu.
Geçen senede sözleşmesi vardı.Kayseri satmak istemiyordu Fenerbahçe Galatasaray ve Beşiktaş istedi.

Kayseri de İnönü kadıköy ve alisamiyen etrafında billboard kiraladı Mehmet Topuz ve gökhan ünal ın resimlerinin altında kayserispor dayız yazan ilanlar verildi.

O zamanda sözleşmeleri sürüyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

abi tam olarak bilmiyoruz ama beşiktaşın teklifi fenerin teklifi km klüp için daha iyiyse klüp ona verir klüp kalkıpta topuz istiyo diye zarara girmez yani. ama oyuncu istemezse fener 100 versede gitmez. şöyle bşeyde var mesela beşiktaşla 3 e anlaştılar kayseri yönetimi sonra 6 veren çktı evet iptal etme hakları var imzadan önce yönetimin tekrar onayı gerekiyo
Sosyal ağlarda paylaş

Kısaca kayserıspor şuan fenerbahce ile anlaşmış ama mehmet topuz daha kontrat ımzalamadı ve ımzalamayıp kayserıde kalma hakkı var son karar onun, ben bjk ye gıdıcem dıyemez bu karar yonetımın bonservıs onların elınde.. FB'ye gıtmek ıstemıyorsa kabul etmez kalır 1 yıl daha kayserıde seneye kontratı bıtıyor bedavaya BJK alır..

Şuan anladıgım kdrıyla bonservıs ıcın fenerle anlasıldı ama onemlı olun Mehmet topuz'un FB ıle anlasması..

Ben topuzun yerınde olsam o acıklamadan sonra "dogustan bjk'lıyım fb'de teklıf yaptı sagolsunlar ama bjk daha cazıp benım ıcın benım takımım fln dedı" kalsın 1 yıl daha kayserıde seneye bosa cıkınca gıtsın
Sosyal ağlarda paylaş

catlikethiief said:

abi tam olarak bilmiyoruz ama beşiktaşın teklifi fenerin teklifi km klüp için daha iyiyse klüp ona verir klüp kalkıpta topuz istiyo diye zarara girmez yani. ama oyuncu istemezse fener 100 versede gitmez. şöyle bşeyde var mesela beşiktaşla 3 e anlaştılar kayseri yönetimi sonra 6 veren çktı evet iptal etme hakları var imzadan önce yönetimin tekrar onayı gerekiyo

nerden cikariyosun bunlari ya ?
illaki gidecek mehmet topuz fenere. imzalamazsada 1 sene eninde sonunda futbol oynayamayacak, futbol hayatini bitirecek.
Sosyal ağlarda paylaş

1 o kural var.
2- sizin mantığınızla 100M euro bonservis bedeli olan oyuncuyu klübe para vermeden 50M oyuncuya verip transfer edersin var mı öyle bir mantık?

Ha daha az paraya beşiktaş alsın fazlasını Fenerbahçe teklif ederken kusura bakmayında mal mı Kayserispor? Bedava versinler adam beşiktaşlıymış =)
Topuz şuan ya gider adam gibi oynar Fenerbahçe'de yada oturur Kayserisporla yaptığı sözleşme bitene kadar Kayseride evinde.
Fenerbahçe klübü izin verene kadar başka biyerde de oynayamaz. Yada Kayseri ve Fenerbahçe arasındaki anlaşma iptal olana kadar.
Bi akıllı Beşiktaş futbolcuyu tavla klüp satmak zorunda kalsın...
Abuk subuk şeylerden Hurma'ya şerefsiz manasına gelen laflar gelmeye başlamış komik yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Kulubunden ayrılıp başka yerde oynamak isterse kendini transfer listesine koydurabilir.
Kulubu satılmayacak faiş bir fiyat koyduysa fifa ya gidip kulubunu şikayet edebilir.

Beşiktaş ta Carew ve Ailton bu şekilde gitti. Beşiktaşta durmak istemediler Beşiktaş kalmasını istedi ama ısrarcı olmadı oynamak istemeyen topçuyu niye tutsun? Sonra saldılar gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

kurallar

sayfa 15

3. bent

A club intending to conclude a contract with a professional
must inform the player’s current club in writing before entering into
negotiations with him. A professional shall only be free to conclude
a contract with another club if his contract with his present club
has expired or is due to expire within six months.

edit: diyor ki yani 6 aydan fazla zamanlı kontratı varsa önce kulüple anlaşacaksın arkadaş
Sosyal ağlarda paylaş

Futbolcu, sözleşmesi devam ederken istediği yere gider arkadaş.

Sözleşme imzaladı diye adam kölemi oluyor? Hak hukukta bilmez oldunuz. Tarla almıyorsunuz burda adam alıyorsunuz.

Bu herifin kulupte psikolojik sorunları olur
ailesi şehri beğenmez

Trabzon a Marcelinho gelmişti hatırlayın adam şehri beğenmedi diye trabzonda oynamak istememişti.Sonra trabzon satmak zorunda kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yüzden yukardaki kural konuldu zaten!
Beşiktaş gibi takımlar futbolcuları ayartıp klüpleri zor durumda bırakamasın diye.
Ayrıca Kayserispor sen kölesin burda kalıcaksın demiyor en yüksek fiyatı verene satıyor ki en doğal hakkı.
Yusuf,tello,Ernst,Bobo tutup biz galatasaraylıyız oraya gitmek istiyoruz dese aynı tavrı korur musunuz sevgili beşiktaşlılar?
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız şimdi NTVSpor'da gördüm Süleyman Hurma telefonla bağlanmış diyor işte Fenerbahçe ile anlaştık,para artı oyuncu alacağız diye...Spiker soruyor oyuncu kim diye?Daha belli değil,önümüzdeki günlerde açıklarız diye cevap veriyor başkan.Böyle saçma transfer mi olur para artı oyuncu diyorsun kimi alacağın belli değil...Hani söylemiyor değil olay,hakkaten tamam biz size veriririz bir oyuncu olayı olmuş belki oyuncunun haberi bile yok,kim olursa olsun hesabı bu kadar mantıksız bir iş görmedim ben...Oyuncu alacağız diyorsun belli değil pes...
Sosyal ağlarda paylaş

theCio said:

Kısaca kayserıspor şuan fenerbahce ile anlaşmış ama mehmet topuz daha kontrat ımzalamadı ve ımzalamayıp kayserıde kalma hakkı var son karar onun, ben bjk ye gıdıcem dıyemez bu karar yonetımın bonservıs onların elınde.. FB'ye gıtmek ıstemıyorsa kabul etmez kalır 1 yıl daha kayserıde seneye kontratı bıtıyor bedavaya BJK alır..

Şuan anladıgım kdrıyla bonservıs ıcın fenerle anlasıldı ama onemlı olun Mehmet topuz'un FB ıle anlasması..

Ben topuzun yerınde olsam o acıklamadan sonra "dogustan bjk'lıyım fb'de teklıf yaptı sagolsunlar ama bjk daha cazıp benım ıcın benım takımım fln dedı" kalsın 1 yıl daha kayserıde seneye bosa cıkınca gıtsın

Bu şekilde yönetimi tehdit edebilir topuz sonuçta der 1 milyon euro eksik kazanın ama bjk 'ye verın beni, adam seneye kontratı bıtıyor bedavaya bjk'ye gıder kayserıde 10 trılyon paradan olur.. İş topuzun akıllılığına ve 1 sene daha kayserıde top oynamasına kalmış..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...