Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ultimaya başladım..

eysofspeyds

Öne çıkan mesajlar

Offf o makroları hazırlamak ne zevkti be. Ben savaşçıydım o yüzden kalsik makromda F1'den F8 e kadar sayılarda da 1'den 8'e kadar doluydu. Ha birde e de medi vardı. O mage'ler yok mu adamlar bir ayarladı. Adamla konuşurken. Ne oluyor lan derdin. Muhabbet esnasında her an kal vas flam yeme durumun vardı. Ahh eski günler ahh :(
Sosyal ağlarda paylaş

Abi hangi bi oyunda makrolara klavye yetmez ya. Harf tuşlarına "last target", "target next" falan, 0-9 arasına büyü atamak, sonra konuşurken yanlışlıkla adamın birine in nox atmak falan.
Hele mage kasıyosan resmen sanat yaratıyodun ya. 0-9 arası saldırı büyüleri, shift+0-9 arası koruma büyüleri, ctrl+0-9 arası duvarlar olsun diyodun falan sdjkf
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

vay be...nebulada bir ara zengin minoc madencileri olarak hareketli saatlerde para verip koruma tutmuştuk başımızda bekliyorlardı pk lardan korumak için.hangi oyunda var lan bu.bir de laf ediyorsunuz uo'ya.

ahahah hakketen ya unutulur mu bu :D

balıkçılıkta güzeldir bak. nebuladayken mekanım vardı benim, sabahları balık avlar akşama hazırlardım, akşamda millet gelir balığını yer, rakısını içer muhabbet ederdi, bi taraftanda aşmış bard skilimle hikayeler anlatır, şarkılar söylerdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...