Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

algalon : 25 man down - Ensidia

mardox

Öne çıkan mesajlar

Aket-Atum said:

Methoddan kim vardı paticikte? Ulduar ilk temizlendikten sonra hard mode denemiyorlar vizyonları sınırlı falan demişti galiba :D

Boyle birsey demedim, aklinda oyle kalmis sanirim. Vizyonlari sinirli demedim, seyirciye oynamak icin koskoca bir haftayi easy mode'da world first yapmak icin gecirdiler demistim. Hard mode denemiyorlar degil deneyemiyorlardi easy mode kestikleri icin o hafta. Ha bunun sebebini bilmiyorum mesela, ya cok ciddi bilgi aliyorlar icerden misal "ilk haftadan hard mode'lari kestirmeyiz" gibi (bunu karalama olarak gorupte abuk subuk mesaj atan fanboy'larin accountu hacklensin :), keza ilk hafta catir catir hard mode'lar iniyordu da onune gecmek icin boss'lari buffladilar, ya da sanslilardi yaptiklari secimde. Tekrar ediyorum, PTR'da gozuken izlenim, hard mode'da o bosslarin alayinin ilk hafta inecegi yonundeydi, o yuzden easy mode gitmeye gerek gormedik, bufflamasalar gene inerdi, enteresan bir instance oldu ulduar, tarihte ilk defa bufflanan instance gordum ciktiktan sonra. Normalde instance cikar,nerflenir, bu bufflandi ilginc bir sekilde,tabi terse yatirdi butun hesaplari, olayin ozu budur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...