Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Veletlerden nefret edicem nerdeyse.

di

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

ginaly said:

evet öyle sınıflandırıyorum.
ama en azından çocuğumun kölesi olmam senin gibi.

çocuğumun kölesi de olurum o benim problemim
insanlara zarar vermediği sürece problem olmaz.
ben eğitmesini bilirim.
kalkıpta 2 3 insan benim çocuğuma laf ederse terbiyesini ben veririm. kimseye laf düşmez o konuda.
eğitimden bahsetmişken demekki sizi nasıl eğitmişlerse çocuk yaramazlık yaptı diye hemen azarlayalım yada cezasını verelim mantığındasınız.
sizin eğitiminizde bunu gösteriyo malesef.

evet bizi böyle eğittiler ve biz süperiz.
senin nasıl eğitildiğin belli ama.
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

yok lan. aslında gökalp tipi amcaları severim. mesela gökalp gibi amcam olsun ama gökalp gibi babam olsa evden kaçarım. ilerde çocuğu olacak bunun, azına eder lan o çocuğun eminim yani. ama bi amca olark iyi gayet

hayır abi yanlış anlaşılmasın
çocuğumu hiçde ağzına etmiycem
1 dediğini 2 etmiycem gibi bişi de demiyorum
ben nasıl yetiştiysem oda öyle yetişcek.
dayağa başvurmak gereksiz. son çare olucak her zaman en son çare.
ha yeğenlerim şu anda çocuk sahibi olmıycam için uzun bi süre daha krallar gibi yaşıycak orası ayrı konu.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Çocuk çocukluk yapıyor normal asıl o durumda birşey demeyen, biraz da sizin başınız şişsin dermişcesine rahat tavırlar içerisindeki anneler babalar, işte onlara böyle önce bir elimin tersiyle, sonra ne oluyor derken bir fotokopi de öbür elle...

işte o anne babaya elinin tersi değil ayakkabı numaranı çıkarıcan haha
Sosyal ağlarda paylaş

Çocuklar kutsal yaratıklardır ya! Onlara önceden tanrı tarafından talimatlar verilmiştir onları uygularlar.
Örneğin; Bilgisayarda düşünün ki Wow ya da ultima oynuyorsunuz ve bir action içindesiniz her şey çok kritik, birden hemen yanı başınızda bir şekilde celb(Büyünün adı:Büyük zuhur-u celbet(Ulan arka sokak sana saygılarla ne diyim :D)) edilip oluşu verir, Onu fark eder etmez ise aranızda şöle bir olay geçicektir
-Aaaaa bu ne!!?? Ben söyleleyim; O , bilgisayarın reset tuşu ve işin daha vahimi ''bu'' kelimesinin peşine ''ne'' kelimesenin eklenmesi ile eş zamanlı olarak basılmıştır o tuşa. Hayır, ona basma gibi bir tepki verme şansınız ortadan kaldırılmıştır! Ve her çocuk kesin olarak reset tuşunu ilk denemede bulabilecek donanım ile yüce yaratıcı tarafından yaratılmıştır. Ve hala çocuklar ekosistemdeki kendilerine biçimmiş görevi hakkıyla yerine getirip.Dünyanın dengesine olan katkılarına devam etmektedirler!:D:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

cocuklarla baya bi deneyimim oldu, ögrenme zorlugu olan cocuklarin okutuldugu bi okulda asistan ögretmenlik bile yaptim. ve su zor dediginiz cocuklardan daha zorunu gördüm, caresiz kaldigim anlar bile oldu. ama her ne olursa olsun sogukkanliligini koruyacaksin.

cocuk laftan anlamiyor heleleleöö
yapma diyorum yine yapiyo, pis veled falan bunlar basit argümanlar. cok basit.
sen karsindaki cocugu insan yerine koyup, karsina cekeceksin, bak abicim/oglum böyle yapma cünkü böle olur seklinde detayli bir sekilde anlaticaksin. anliyorlar. ha öyle yapmazsan, zaten o cocuk gitgide laftan anlamayan, büyüyünce sorunlari olan bir cocuk haline dönüsüyor, e ebeveynleri de cocuk bakmaktan bihaber birer birey olaraktan harap bitap düsüyolar cocuk pesinde kosmaktan.

ve evet öyle aileler var ki, cocuklardan önce onlari egiteceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...