Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lothar Matthaeus ...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

21 Mart 1961 Erlangen - ALmanya doğumlu
Futbolculuk kariyerini anlatmaya gerek yok zaten =)
5 kez Dünya Kupasında forma giydi
150 kez Milli Formayı giydi 161 lig maçına çıktı...

İlk takımı Avusturya Rapid Wien oldu.
Ligde orta sıralarda kaldı ve taraftarı haya kırıklığını uğrattı.
Daha sonra
Sırbıstan Karadağ takımı olan Kızılyıldız a gitti.
Fakat oradada başarılı olamadı
ve Partizan a geçti.
2002-2003 Lig şampiyonluğunu aldı
Yönetimle anlaşamayınca bıraktı ve Macaristan Milli takımının başına geçti.Macaristan ile yaptığı hazırlık maçlarında Letonya'yı deplasmanda 2 - 1 yendi, sahasında Galler'e 2 - 1, Brezilya'ya 4 - 1 mağlup oldu.

Çok fazla yardım yapıyormuş.Almanya ve Dünya çapındaki birçok projeye bağışta bulunmuş.
Kaliteli yaşıyor.Tatillerini Dubai maldivlerde en lüks otellerde geçiriyor.Futbol dışında tenisi çok seviyor...

Hiç istemediğim bir adam kadro iyi adam kötü olucak sanırım.Hayırlısı olsun...[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Başarılı olucaktır ama NTV 90 dakikada Haşmet'in söylediği gerçekler düşündürücü. Matthaeus başarılı olduğu her takımda daha ileri hedeflere ulaşamayacağını anladığında başka bir takıma kaçmaya çalışıyo, kendi motivasyonunun bile devamlılığı yok yani.[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

bjk şampiyon olcak demedim ki.ha şampiyon olamazda demiyorum ama lucescudan iyi olacak.
ha nasıl mı? lucescunun oynattıgı futboldan zevkli bi futbol oynatacak.buda benim için lucescudan daha iyi olacağını gösterir.
bu adam giderde 90ların alman ekolünü oynatırsa ki kendi ordan gelme yine bayabilir.Ama şu anki borussia dortmund yada shalke'nin tarzında bi alman ekolü oynatırsa izlenir.
yok gider bu adam stuttgart gibi defansa yinelik oynarsa sezonda 20 gol ancak yer ama ben izlemem kardeşim.
hee alman milli takımı gibi oynatırsa lamnayanın hali belli ne köy olur ne kasaba.[signature][hline]i love this game!
tractor pulling

ZFD.
Sosyal ağlarda paylaş

yazdığın özgeçmiş kötü görünüyo bide dün rıza bağlandı bi kanala
dediler mattheus un yardımcısı olurmusun fln
yok ben kendim teknik direktörüm matthaeus kimmiş ki benim kadar td lik kariyeri bile yok olmaz dedi kısaca.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

pascal gibi alacak allaha şükür bilgili yok başımızda korur adamı.

matthaus hırsını bilgisini aktarsın takıma yeter. oyunu oynayan futbolcular td değil. bir td'nin çok aşırı katkısı olduğunu düşünmüyorum sadece oyunun gidişatını değiştirme onu yapan luce de beğenilmediğine göre kimsenin matthaus a laf atacanı sanmam
Sosyal ağlarda paylaş

Pascal geliyorrrr!!!!!

Sezon açılısına gelicekmiş kapalıda maç izliicekmiş...

21 numara pascalll noummaaa

Ferdinandı Mapezayla unuttuk
Mapezayı Amokachi ile unuttuk
Amokachiyi Pascal ile unuttuk
Pascalı kimle unutucaz acep?[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BiTcH_oFBaT, 01 Haziran 2004 20:10 tarihinde demiş ki:
KÖTÜ BİR TEKNIK ADAM!!! SAÇMA SAPAN BI SEÇIM!

banada boyle gelıyor bakalım ve gorelım guvenmek zorundayız baska cagremız yok[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sene beşiktaştan ne köy olur ne kasaba. Ne güzel fikret orman fransa milli takınının teknik direktörü ile anlaşmıştı. Yahu 2004 yılındayız hala alman ekolünden bahsediyorlar. Bize fransız lazım. Hatta fransa da oynayan şu sömürge ülklerrindek, elemanlardan bir iki tane lazım. Bak bakalım taozunu atmıyormuyuz ondan sonra ligin.
Bence kadro iyi olur da bu teknik direktörle işimiz zor.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

Alex Ferguson neler yapıyodu acep??? =)

Alman gazetesinden spor yazarı yazmış.
Başarı şansı çok az.Futbol bilgisiyle t.d yapmakta.Hiçbir bilgisi yok.Çok fazla konuşuyor bu yüzden oyuncularla ve yönetimle hiç geçinemiyor.Tek bildiği dil Almanca Türkiye Liginde fb ve gs gibi takımlar var.Matt. bu takımlarla başa çıkamaz.Eğer çok konuşmaz işini yaparsa belki başarılı olur.

Sırbistan karadağ gazetesindede :
Partizan o geldiğinde zaten 10 puanla liderdi.Kim olsa şampiyon yapabilirdi.Ama oynattığı futbol ve ülkemize kattığı futbol anlayışı ve sistemi gerçekten mükkemmel.Beşiktaşta başarılı olucaktır bundan eminim.Çok iyi bir Teknik direktör.[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Marinho u alcaz yardımcı TD yapcaz matt ın yerine..

bu arada
Yönetim bugun stadı yıkıyor.
saat 15:00 da locaları taraftar yıkıyor =)
İnönüde şenlik varmış millet elinde kazma stadın etrafında dolaşıyormuş[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...