Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hosting fiyatları

Daniel

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar sphereyi canlandırmak adına bir projem var ve bunun icin hosting arıyorum daha hiç bir şeye başlamadım ama tek başıma bu yola baş koyduğum için piyasa araştırması yapıyorum sizce 100 kişiyi rahat kaldırması için ne kadarlık bir bağlantı gerekir hosting fiyatları ne durumdadır ve önerebiliceğiniz bir yer varmıdır? teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:
VPS dusuk ping'li ve performansli olmasi gereken bir cozum degildir hic bir zaman. Yapisi geregi performansinin dusuk olmasi bir yana, ayni sunucuda bulunan bir baskasinin yaratacagi yukten siz de etkilenirsiniz.

Bu işi "taz" 'ın bir arkadaşı yapıyor hostmaestro garanti falan veriyordur. Hatta arcanum server'ıda bu sunucular üstünde
Sosyal ağlarda paylaş

VPS lerde hic bir zaman garanti veremezsiniz. Cunku her ne kadar RAM, Cache ve CPU usage larini VPS basina sinirlasanizda, disk kafalari sinirli sayida oldugundan, yuksek disk tpsine sahip bir baska VPS, fiziksel olarak sizi etkiler.

Garanti veren arkadas ya bazi seylerin farkinda degil yeterince, ya da SAN disk falan kullaniyor - ki sanmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç zahmet etme hacı
www.velm.gen.tr << adamın biri açıyomuş msnde eski nebula, quaxis tayfasının hepsi buraya gidiceklermiş. açan adam sıfır phden açılıcagını söyledi hatta bütün skiller aktif olacakmış remove trap provacation fln hepsi açık olucakmış, bütün bugları fixlemiş hatta server açıldıgında bütün spawnlar aktif olucakmış ama bi spawnı almak için 1-2 gün uraşabilirsiniz diyor ayrıca tamei gmlemek için en aşa 3-4 hafta gerektigini fln söyledi güzel server olucak gibi
Sosyal ağlarda paylaş

açıkcası bu adamın açtıgı diger server kapanmamıştı playerlarla oturup konusuldu playerlar kapatılmasını istedi zirvedeyken bırakılsın diye, saten arkadaş hostun parasını ödemekte güçlük çekecek bir arkadaş degil zira her ay 600-700 ytl ödüyor hosta piyasdaki çogu servera sponsor oluyor 4-5 tane kadar ki bu serverlar ismini çokca duydugunuz shardlar, ancak illa açmak istersen gamemaestroyu tavsiye ederim. hatta alıcaksan ordan al derim.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.gamemaestro.net/ kesinlikle uo konusunda söyleyeceğim tek adrestir. 2006'dan beri sunucum (www.arcanum.gen.tr) orada barınıyor. ufak tefek şeyler dışında bir şikayetim olmadı. ayrıca doğru evet arkadaşım kendisi her sorunumda yardımıma koştu bugüne kadar.
o sitede yazan garanti lafının yanında yıldız var alt tarafta gerekli açıklama yapılmış zaten. garanti tabii ki verilemez ancak ping'in ve performansın tatmin edici olduğundan şüpheniz olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
taz said:

http://www.gamemaestro.net/ kesinlikle uo konusunda söyleyeceğim tek adrestir. 2006'dan beri sunucum (www.arcanum.gen.tr) orada barınıyor. ufak tefek şeyler dışında bir şikayetim olmadı. ayrıca doğru evet arkadaşım kendisi her sorunumda yardımıma koştu bugüne kadar.
o sitede yazan garanti lafının yanında yıldız var alt tarafta gerekli açıklama yapılmış zaten. garanti tabii ki verilemez ancak ping'in ve performansın tatmin edici olduğundan şüpheniz olmasın.

evet çok güzel ddos da atılıyomuş sizin sunucudan, methini duyduk.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet hakliymissiniz. CPU, RAM, etc. gibi donanim kaynaklari sharedmis.

Dedicated bir makina kiralayin, VirtualBox, VMWare, XEN falan gibi seylerle oturup kendi virtualizationunuzu yapin. Hem size ait guzel bir sunucunuz olur, hem ucret - kazanacaginiz para ile birlikte - cok farkli olmaz, hem de biseyler ogrenmis olursunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...