Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu takima sahip cikin

Sum41

Öne çıkan mesajlar

Diablo sen nediyorsun ya?

Mephisto gs ilk 2-3 sene güzel top oynuyormuydu allah aşkına söyle ya.
Fener o zamanlar çok iyiydi. Tamam Uefa kupasını aldığı zaman gerçekten güzel oynuyordu.
Ama ahmet çAKAR ın 3 haftada bir gs maçına atandığı dönemde gs doru dürüst oynamıyordu. Hagi topluyordu takımı.
O 2-3 senelik avantajını kullandı gs.
Eğer o seneler gerçekten adil olsaydı gs uefayı alamazdı.
Gs istanbul maçı olurda.
gs yedek kaleciyle çıkardı maça.
Ts maçları şampiyonluğa giderken çıkardı aynı şekilde gs nin üstünlüğü olurdu.

Ama tabiki Fatih Terimin son 2 senesi göz ardı edilemez.
İlk 2 sene için diyeceği sana bırakıyorum.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Yürüyün be kim tutar sizi...Seneler boyu şampiyon olamadığınızda Malatya (hatırlamıyorum tam) ya verdiğiniz teşvik primini bilmeyen kalmadı be.Futbolcular çıktı bize şukadar para verdiler evt dediler spor programında.Tabi geçmiş geçmişte kaldı dimi? Bizi 1-0 yendikleri için gs o sene şampiyon oldu ama bu şerefli bi şampiyonluk nedeolsa.[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

şaibe denince aklıma bak bir tane geldi onada lafım yok şimdi doğru konuşmak lazım

gs-ankaragücü maçı gs7-0 kazanırsa şampiyon oluyor averajla ve kazanıyor 90dan önceydi sanırım yada 90lardaydı bjk en o yüzden şampiyon olamamıştı

ama bunları sadece gs değil başka takımlarda yapıyor ondan problem değil biz yaptıklarımızı en azından kabul ediyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

ya bide fb'ye laf atmayız onlarında çok şampiyonluğu var demişsinizde

spor programına çıkıp konuşan herkes doğruyu söylüyorsa, daha 3-4 ay olmadı aziz yıldırımın elaleme aldığı arabaların konuşulması[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

Senin dediğin söylenti meph! benim sana sölediğim ise o yılki kadroda oynayan 2 adamın röportajı.Adam yaptığının yanlış olduğunu bildiği için o parayla aldığımız arabalarda yar olmadı , kaza yaptım sonra bilmemne bile diyebiliyor.Ankaragücü maçı tam bi şaibe zatende onu bilmeyen yok oyüzden bu örneği verdim.Biz 8 senedir olamıyoruz siz o haltı yaptığınızda bundan daha uzun şampiyon olamamışsınız.Oyüzden kimse şerefli şampiyonlukdan felan sözetmesin bizim liglerde böle birşey var ama en göstererek yapan gs, dierleride yapıyordur ama belli olmuyor...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''

[Bu mesaj Darksun tarafından 26 April 2003 13:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

işte olabilicek en güzel çelişki

'belli ederek yapmakla, belli etmeden yapmak arasındaki fark'

size göre belli etmeden yapınca olmamış sayılıyor, böylece şerefli şampiyonluk oluyor[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

Bizimkilerin varsa bile ispatı yok.Gs alışmış artık.Benim seba döneminden hiç kuşkum yok.O adam kesinlikle böle bişeye izin vermezdi.Bu yönetim belki yapar dicem ama daha ortada bi başarı yok.Biz lider olduğumuza göre kesin yine altımızdaki birileri pirimleri konuşturmaya başlamıştır.Öle bişi yapıyorlarsa inşallah batarlar...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Gereksiz yere seviyesizleşmiş thread...[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
OwO
>Silphatos Iceheart - Locus@NBL
>Grynn Iceheart - Ethernass
>Grynn Uth Xare - Quaxis
>Botanika - SNN,MedicGS,@net CS 6.2 - SNN
HLDM ver.1.0.1.6

~~[b]FORZA BEŞİKTAŞ
~~
Pascal Nouma-21 kalbimizde yaşıyacaksın...

Sosyal ağlarda paylaş

Sırf şampiyonluk yarışında dönmüyor bu dolaplar.
Kümede kalma mücadelesindede hakemlerle belirleniyordu.

Ya gs sırf ankara ile bitmiyorki.
Malatya ya karşı dopingli maç
Malatyalı futbolculara doping verilerek bjk maçında yenmeleri.
Denizliye verilen arabalar.
Ahmet Çakarlar
Bir sezonda 29 penaltı

Eğer Beşiktaş yapsaydı şampiyon olurdu. Seba nın anısı bile vardır hatta.
Lig tv de seba röpörtajı olursa kaçırmayın. Mutlaka anlatır.
Denizlisporlu futbolcular para verin yenilelim sizde şampiyon olun gibilerinden birşeyler demiş.
Seba kabul etmemiş. Beşiktaş o senede şampiyon olamamış.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 26 April 2003 14:27 tarihinde demiş ki:
Sırf şampiyonluk yarışında dönmüyor bu dolaplar.
Kümede kalma mücadelesindede hakemlerle belirleniyordu.

Ya gs sırf ankara ile bitmiyorki.
Malatya ya karşı dopingli maç
Malatyalı futbolculara doping verilerek bjk maçında yenmeleri.
Denizliye verilen arabalar.
Ahmet Çakarlar
Bir sezonda 29 penaltı

Eğer Beşiktaş yapsaydı şampiyon olurdu. Seba nın anısı bile vardır hatta.
Lig tv de seba röpörtajı olursa kaçırmayın. Mutlaka anlatır.
Denizlisporlu futbolcular para verin yenilelim sizde şampiyon olun gibilerinden birşeyler demiş.
Seba kabul etmemiş. Beşiktaş o senede şampiyon olamamış.[hline]bla bla bla ...

Seba gibi onurlu-babacan başkan var mı bu Dünyada?
4-5 yıl önce elini öpmüştüm okula gelmişti BJK tayfası.Adamın yüzü buruşmuş,saçı beyazlamış BJK için böyle başkan gelmez bir daha...[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
OwO
>Silphatos Iceheart - Locus@NBL
>Grynn Iceheart - Ethernass
>Grynn Uth Xare - Quaxis
>Botanika - SNN,MedicGS,@net CS 6.2 - SNN
HLDM ver.1.0.1.6

~~[b]FORZA BEŞİKTAŞ
~~
Pascal Nouma-21 kalbimizde yaşıyacaksın...

Sosyal ağlarda paylaş

Ben kendi takımım içim konuşuyorum zaten.Seba şikeci derseniz zaten futboldan anlamıyorsunuz demektir.Adam bizi kaç sene idare etti oyüzdende geçmişe ait hiçbi pislik yok...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...