Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

wi-fi üzerinden yada bluetooth kullanarak laptop a dosya aktarma programı var mı ya app store da ? iFiles diye bi program var ama klasik browser dan ip girip ordan indiriyorsun dosyaları. gene fena değil ama benim istediğim iphone dan yollıyım direk bluetooth üzerinden yada wi-fi dan bilgisayara.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

wi-fi üzerinden yada bluetooth kullanarak laptop a dosya aktarma programı var mı ya app store da ? iFiles diye bi program var ama klasik browser dan ip girip ordan indiriyorsun dosyaları. gene fena değil ama benim istediğim iphone dan yollıyım direk bluetooth üzerinden yada wi-fi dan bilgisayara.

ibluetooth 3.0
firmware 3.0 kullanıyosan sorunsuz çalışıyo
3.12 de gg oldu :s
Sosyal ağlarda paylaş

Eveet. Bir takim problemlerim var benim simdi.

1: Yeni laptop aldim. itunes'u kurdum, bilgisayari authorize de ettim fakat yeni sarki yukleyemiyorum bi turlu. Bu olay yeni bilgisayar aldigimda da olmustu fakat bi sekilde cozmustum bunu. Malesef ki simdi hatirlayamiyorum.

2: Artik yurtdisinda oldugum icin store accountumu da degistirmek istiyorum. UK yapiyorum fakat kredi karti soruyor. Accountu ilk aldigimda kredi karti bilgilerimi vermek istemiyorum tarzinda bi option vardi diye hatirliyorum. E o da yok simdi. Dolayisiyla kredi karti bilgilerimi girmeden country'i de degistiremiyorum.

Birincinin cozumu sanki restore'a bakiyo gibi. Ama restore edersem tekrar JB, unlock falan cok ugrastiricak + aletin icindeki sarkilar bu bilgisayarda yuklu degil. O yuzden kiyamiyorum da.
Ama 2. hakkinda en ufak bir fikrim yok.

Daha once bunlarla karsilasip cozen varsa, suraya da iki kelam bisey yazarsa cok sahane olur. Kraliceye bile terazinizi tiklattiririm valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Kendercik said:

riglous said:

ABD'den bu aleti alinca, TR'de 3G falan kullanabiliyor muyuz?

BaaL said:

kullanırsın

Bundan emin misiniz iphone'a özel olarak? Diğer telefonlarda olmadığını biliyorum/zannediyorum.

eed.
ben turkiye'den aldim ingilterede catir catir kullaniyorum valla.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler iphone 2g var bende 2.2 versiyonu bir numara kaydedirken bi anda ana menuye dondu ve butun rehberim uctu gitti. Bildiginiz bir yontem varmi contact list geri alabilmem icin. Itunes da restore yapiyim dedim ama restore and uptade olayina giriyor bende suan jailbreak fln ugrasmak istemiyorum. varmi tavsiyesi olan?
Sosyal ağlarda paylaş

Bathory said:

Kendercik said:

riglous said:

ABD'den bu aleti alinca, TR'de 3G falan kullanabiliyor muyuz?

BaaL said:

kullanırsın

Bundan emin misiniz iphone'a özel olarak? Diğer telefonlarda olmadığını biliyorum/zannediyorum.

eed.
ben turkiye'den aldim ingilterede catir catir kullaniyorum valla.

İyi de Amerikadan bahsediyoruz. Tv yayını olduğu gibi 3g frekansı da farklı. Bölgesel olarak farklı üretiliyor hatta telefonlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...