Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Girişte yapmanıza gerek yok kayıdı. Giriş yaptıktan yani daha dogrusu telefona sim kardı takıp kullanmaya basladıktan en gec 10 gun sonraya kadar 10YTL karşılığı turkcellden falan (veya servis saglayıcınız kimse ondan) pasaportunuzla birlikte gidip kayıt yaptırabiliyorsunuz. Genelde 24 saat ile 8 gun icerisinde acılıyor. Benimki 36 saatte açıldı ki ben kayıt yaptırmamıştım 10. gun kilitlenmişti :P sonra kaydettirdim hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Son 6 ay içinde aynı işi yapmamış birinin pasaportu yeterli galiba kayıt için, illa girerken değil evet yanlış söylemişim onu.

Mille o dediğin olmuyor da, bazen durduğu yerde 10 saniye çekmediği oluyor telefonun, çekiyor gözüktüğü halde. Kimaramış mesajı geliyor telefon açıkken, arayan bir daha denerse bu kez çalıyor falan, garip.
Sosyal ağlarda paylaş

Mille said:

Bazen gelen aramalari gostermiyor telefon, calmiyor bile sonrasinda "aradim, acmadin" muhabbeti oluyoda e gorunmuyo bile aradigi.Baska arkadaslarada sordum varmis ayni problem

Baska rastlayanlar var mi?

at&tyle ilgili bi problem o. gecenlerde de visual voice mail sistemi cokmus kimsenin haberi yok, voicemailler gelmiyomus telefona.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda 3gsme kavuştum arkadaşlar biraz sorunlu oldu arkadaşı hava alanından al eve bırak, yolda bide yemek ısmarlattı tabi kendisi. Üstelik bavulları da taa 6. kata kadar taşıttırdı ondan sonra aa kaybolmuş numaraları falan max eziyet için kendisine teşekkür ediyorum :)

Birde Şunu almayı düşünüyorum

varmı daha önce kullanan yada altarnatif tavsiye?
Sosyal ağlarda paylaş

Churel said:

Sonunda 3gsme kavuştum arkadaşlar biraz sorunlu oldu arkadaşı hava alanından al eve bırak, yolda bide yemek ısmarlattı tabi kendisi. Üstelik bavulları da taa 6. kata kadar taşıttırdı ondan sonra aa kaybolmuş numaraları falan max eziyet için kendisine teşekkür ediyorum :)

Birde Şunu almayı düşünüyorum

varmı daha önce kullanan yada altarnatif tavsiye?

cihaz ordan kırık mı geldi
yoksa orada bir mağazadan satın alınmış olarak mı geldi ?
sim lock vs ile uğraştınmı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...