Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PvP&PvE Server Onerisi

Loex

Öne çıkan mesajlar

Loex said:

ayni zamanda surekli pug 25 lerin dondugu bi serverda olursa tadindan yenmez

bunu soruyosan magtheridonu tek geçerim. ulduar 25 pugluyo adamlar. Ha ama gear takıntıları var naxx 10 man için bile bayağı bi BoE epic toplaman gerek :D

BG sırası 3-6 dk arasında değişiyor. Sürekli horde değil ama dengeli gibi kazananlar.
Sosyal ağlarda paylaş

magtheridon pug demişsinizde hangi tarafta olduğunuda yazsaydınız, yani magtheridon da ally olursa naxx25 zor puglanıyor(çoğunda kel'thuzadi görmek namümkün) hardcore bi pver değil ise arkadaş alliance tarafında ulduar'i bitirmeyi unutsun :P. Çok iyi oyuncular olsada karakterlerin geneli o item bana lazımdı neden need cektin diyen veletlerle dolu. Yani Magtheridon düşünürken Alliance tarafını es geçmeli. Ha diyosa ben oyle canavar olmam paşa paşa allide kasmak istiyorum, magtheridonlu bir ally olarak yardımımı esirgemem :P
Sosyal ağlarda paylaş

Magnum said:
magtheridon pug demişsinizde hangi tarafta olduğunuda yazsaydınız, yani magtheridon da ally olursa naxx25 zor puglanıyor(çoğunda kel'thuzadi görmek namümkün) hardcore bi pver değil ise arkadaş alliance tarafında ulduar'i bitirmeyi unutsun :P. Çok iyi oyuncular olsada karakterlerin geneli o item bana lazımdı neden need cektin diyen veletlerle dolu. Yani Magtheridon düşünürken Alliance tarafını es geçmeli. Ha diyosa ben oyle canavar olmam paşa paşa allide kasmak istiyorum, magtheridonlu bir ally olarak yardımımı esirgemem :P

valla o kadar alışmışız ki magtheridona horde only server olarak, unutmuşum :) . zaten arkadaş da horde, "horde yendiği server" diye yazmış
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Magtheridon'da ally olmak makine müh. fakültesinde kız olmak gibi birşey olsa gerek.

içim acıdı

Magtheridonda horde bambaşka bir alem, sunwell 25 puglayıp brutallus kesiyordu adamlar.

fakat gear ve achievement takıntısı çok fazla, elitizm de ileri seviyede. ezebilirler yani max gear degilsen.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,yeni bi baslık acmayım dedim.

biz 2 arkadas(dk tank/dk dps alliance),rp serverının acaip giyinen nubletlerinden sıkılıp,yeni ufuklara yelken acmaya karar verdik.Dogal olarak PvP server istiyoruz.Gear ulduar contenti icin rahat yeterli(be imba ve bosslar oyle diyo en azından).
Var mıdır soyle 'gel birader buraya bizim de hedehodo eksigimiz vardı' diyecek bir guild?Yabancı/turk guildi olması farketmez.
Ravencresti dusunduk uzun sure ama insanlarin o kadar poposu kalkmıs ki bazi proffesionları bile REQUIREMENTS olarak soyluyolar.Haliyle uyuz olduk.Her neyse,kestane kebap acele cevap :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...