Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eurovision a bu kız gitsin

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Denn said:
lol gören de kızlar karşınıza domates gibi dizilmiş de siz aralarından seçiyosunuz sanar. bi gidin yea.
Evet. Öyle valla.

Tutturana kadar birini teklif ediyoz işte.

Siz kızlar, karşı cinsi beğenseniz bile gidip konuşamıyorsunuz. (%90 bu böyle) sonra o çocuk başka bir kızı götürünce birbirinize çemkiriyorsunuz. zuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
Denn said:
lol gören de kızlar karşınıza domates gibi dizilmiş de siz aralarından seçiyosunuz sanar. bi gidin yea.
Evet. Öyle valla.

Siz kızlar, karşı cinsi beğenseniz bile gidip konuşamıyorsunuz. (%90 bu böyle) sonra o çocuk başka bir kızı götürünce birbirinize çemkiriyorsunuz. zuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

feysten eminin resmi koysana
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
Denn said:

alla alla güzel tanımımızı ulaşabildiğimiz kızlar üzerinden mi yapcaz sadece sdf

bazı kızlar ve hatta muhtemelen sevgilimizden daha güzel bir sürü kız olabilir ama bir insan aç gözlü değilse belirli bir eşik seviyesi vardır. o eşik seviyesinden yukarda olduğu sürece sevgilinin güzelliği, ondan güzel başkalarının olması çok da fark etmez sdf.

of şiştim.
tamam ne haliniz varsa görün sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
Denn said:
Evet. Öyle valla.

epic pwnage
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:
BloodyBeast said:
çok fark olmasın ya. ben benim kızla prille hediyesi gibi duruyorum:(

ahahahahaha ahahahah sesli güldüm

sadfkjhdskfsdlfl

Denn said:

e yani. iki karşı cins bakıcak diye ayna karşısında günün yarısını geçiren erkekler değil bildiğim kadarıyla. ben mesela gayet saçlarımı dağıtıp çıkıyorum dışarı, bakan bakıyor, bakanlardan seçmeye çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

biriyle birlikte olmanın onun top model olmasıyla alakası yok. yeteri kadar güzel gelmesi, anlaşılması vs. yeterli. tabi top model olursa bu anlaşılan kişi daha iyi adsf.
ama kafası çalışan bi top model gitse gitse milyon dolarları olan yakışıklı ve kafası çalışan bi adama gider yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...